Як вибрати натяжна стеля Причина по якій натяжні стелі так популярні не є секретом: що ефектно виглядають, ідеально рівні, легко і швидко встановлюються, вони добре вписуються в будь-який інтер'єр, при цьому 7nebo.kharkov.ua цілком розумна.

Втім, багатьох лякає різноманітність оздоблювальних матеріалів - подібне достаток створює помилкове враження про високу складність вибору правильних стель.. Даний посібник має допомогти людям, які опинилися в подібній ситуації, вибрати ідеально підходить їм за ціною, якістю і зовнішнім виглядом матеріал.

Якість натяжних стель, як правило, визначають по виробнику. Безумовним лідером у цій сфері є Франція, але ціна натяжних стель французького виробництва трохи вище, ніж у не уступають по якості Італійських і Швейцарських аналогів. Рівнем нижче якість німецьких стель, але це компенсується більш низькою ціною.

Вітчизняні виробники також не відстають, якість і ціна натяжних стель з Росії радують око, але ось різноманітність, властиве європейським виробникам, відсутній, як правило російські натяжні стелі мають скромним кількістю варіантів кольорів і фактур.

Натяжні стелі також ділять на два типу: безшовні поліефірні стелі і ПВХ.

У разі ПВХ для рівного натягу на каркас вам потрібно теплова гармата, в той час як поліестр особливої тепло обробки не вимагає. Крім того ПВХ стелі чутливі до температури і можуть йти тріщинами від холоду. В якості компенсації ПВХ стелі можуть похвалитися широким вибором кольорів і фактур, а також хорошою водостійкістю.

Також важливо звернути увагу на фактуру: у ванних кімнатах рекомендують використовувати глянець, в той час як у вітальні або спальні краще буде виглядати матова стеля.

Ну і наостанок варто звернути увагу на систему кріплень: від неї істотно залежить якість і ціна натяжних стель. Вони бувають трьох типів: гарпунного, клинового і штапікового. Найбільш зручною і довговічною є система гарпунного типу, в той час як клинові і штапіковий істотно їй поступаються, коштують дешевше.

Ось мабуть і все чинники, які варто врахувати при установці натяжних стель. Вдалого ремонту!