Застосування бетону при облаштуванні інтер'єру Ще порівняно не так давно бетон при облаштуванні інтер'єру, як правило, майже не використовувався, і по більшій частині застосовувався тільки виключно при проведенні зовнішніх робіт.

Проте сьогодні, через появу таких напрямків як лофт, індастріал і мінімалізм, подібна тенденція докорінно змінилася, і бетон почав також досить широко використовуватися і при облагороджуванні сучасних інтер'єрів. Адже він, у разі грамотної обробки, здатний виглядати нітрохи не гірше істинно природного мармуру.

Обробка бетоном стінових поверхонь

Якщо власник надає перевагу напрямок лофт, то йому для облагороджування стін краще всього підійде саме бетон. При цьому, однак, фахівці, в подібній ситуації, рекомендують застосовувати бетон тільки для обробки однієї основної стіни, яку потім можна буде досить оригінально прикрасити різними авангардними картинами.

Обробка стель з допомогою бетону

Виконані з допомогою такого будматеріалу стелі, як правило, краще всього підходять для таких стилістичних напрямків, як індастріал і мінімалізм. Правда, в разі вибору даного рішення, дуже важливо пам'ятати, що такий метод обробки прийнятний далеко не в кожному приміщенні. Так, насамперед, такого роду обробку вкрай небажано застосовувати у відносно низьких кімнатах, оскільки в деяких випадках така стеля починає навпаки візуально зменшувати простір.

Облагороджування підлоги за допомогою бетону

Застосування бетону при облаштуванні інтер'єру
Бетонні підлоги, зараз, користуються неймовірно широким розповсюдженням, і володіють цілим рядом вельми значущих переваг:
- Економічністю;
- Солідній довговічністю;
- Абсолютною натуральністю;
- Не вимогливістю щодо догляду.

Виконані з допомогою бетону підлоги в деяких випадках залишають з істинно натуральної блакитний текстурою, або додатково піддають їх поверхню поліровці і покривають шаром лаку. Крім того, досить презентабельно, в подібній ситуації, також зазвичай виглядають і бетонні підлоги, пофарбовані за допомогою особливих фарб, призначених спеціально для такого роду поверхонь.

Конструкції з бетону в сучасному інтер'єрі

Зараз саме бетон є найбільш оптимальним матеріалом для спорудження різноманітних внутрішніх конструкцій. Так, наприклад, в класичному стилі зазвичай досить доречно виглядають бетонні колони, а для бароко чудово підходять різного виду бетонні ніші. Крім того, в сучасних інтер'єрах досить широкою популярністю також користуються і виконані з бетону всілякі стелажі і стільниці.