Прикрашаємо полиці і колони Ефектно виглядають чорні полки і колони на світлому фоні натуральної деревини. Така обробка цілком під силу домашньому майстрові.

Щоб працювати було зручніше, розділіть площину стіни вертикальними смугами на чотири частини.

Два прямокутника зліва і один праворуч— стелажі. Тлом для них служать профільовані дошки, прибиті горизонтально. Ділянка стіни, де поміщається камін, оброблений планками, набитими «ялинкою». Малюнок стіни симетричний.

Почніть роботу з виготовлення каркаса. Секції-прямокутники розділені порожнистими колонами-коробами, склеєними і скріплені шурупами. Колони тримаються за допомогою опор, прикріплених до www.postroil.com та стелі. Всі елементи, на які «одягають» колони, ще до складання офарбіть в чорний колір.

Прикрашаємо полиці і колони

У проміжках стіни, на якій розташовуються стелажі, прибийте вертикальні бруски перерізом 20x50 мм для кріплення обшивки. В центрі секції з каміном вертикально встановіть широку дошку, на якій стикатимуться елементи «ялинки». Зверху, вздовж всієї лінії стелі, прибийте чорну декоративну планку товщиною 20 мм

Робота йде зверху вниз. У верхній дошки зніміть гребінь і встановіть її строго горизонтально пазом вниз. Наступну дошку підбийте до вже встановленої і закріпіть за допомогою зубчастих шпонок. Щоб ударами молотка не пошкодити ребро з пазом, використовуйте проміжну дошку.
Перед обшивкою центрального отвору «ялинкою» намітьте посередині вертикальну лінію, яка буде орієнтиром при набиванні планок. Вони розташовуються під кутом 45°.

Прикрашаємо полиці і колони
Закінчивши обшивку стін, встановіть колони. Нерівності на торцях колон необхідно зашпаклювати, обклеїти паперовими або скловолокнистими шпалерами й пофарбувати потім у чорний колір. Полиці стелажів, зроблені з натуральної деревини і покриті чорним лаком, встановіть на зручній для вас висоті за допомогою нагелів.