Монтаж стельової плитки Стельова плитка по праву може назватися традиційним матеріалом для обробки стель житлових приміщень. Цю плитку використовують все більше людей навіть на тлі зростання популярності інших матеріалів і технологій, що використовуються в ході стельової обробки.

Застосовуючи www.postroil.com можна легко і швидко зробити зі стелі красиву і оригінальну поверхню. На користь плитки говорить і те, що вона порівняно дешевий матеріал, з монтажем якого впорається абсолютно кожен.

Для початку потрібно сказати, що стельова плитка це полістирол. Даний матеріал відрізняється своєю екологічністю і нешкідливістю для людини. Крім того, він легкий, володіє хорошими показниками по звукоізоляції і теплоізоляції, а також легко обробляється і встановлюється.

З недоліків цього www.postroil.com потрібно виділити легку плавкость і це дуже важливо врахувати в процесі монтажу. Полістирольна плитка почне плавитися при 80-ти градусах. Тому таку плитку не рекомендується клеїти поруч з відкритими лампочками.

Монтаж стельової плитки
Перше, що потрібно зробити, це розкласти плитку в приміщенні за день перед її монтажем, це буде своєрідною акліматизацією. Поки плитка буде звикати до приміщення необхідно приступити до розмітки стелі. Тут важливо знати, що монтаж потрібно починати з середини.

Тому спочатку необхідно натягнути дві нитки по діагоналі, які вкажуть середину www.postroil.com. Після потрібно знайти середину двох паралельних стін і провести лінію, яка з'єднає. Само собою ця лінія повинна пройти через середину. Таким чином, буде знайдена точка початку укладання та визначено розташування перших плиток.

Далі все просто, потрібно взяти плитку нанести на її зворотну сторону клейовий склад, трохи почекати і прикласти до стелі. Причому перші чотири потрібно прикладати так, щоб кути були точно в середині, а бічні сторони збігалися з накресленої лінією.

Ну, а потім треба клеїти впритул. Так вийде правильна плиткова поверхню з рівною кладкою. По ходу монтажу потрібно буде вирізати отвір в плитці під проводку, яка призначена для живлення люстри.