Підвісна стеля в спальні Стеля спальні можна обробити різними способами, наприклад, за допомогою клейових плит, шпалер або звичайної фарби, але жоден з цих способів не стане ідеальним оформленням для цього приміщення.

Тільки підвісний потік являє собою ідеально рівну поверхню. Крім того, він володіє достатньою кількістю додаткових властивостей, здатних висунути його на перше місце в ряду облицювальних матеріалів для цього приміщення.

Така конструкція має ряд переваг, а саме:
• Підвищена функціональність (його конструкція ідеально підходить для монтажу вбудованих освітлювальних приладів);
• Безліч варіантів декорування поверхні, що дозволить вам змінювати його дизайн без особливих зусиль;
• Значний термін служби (не менше 10 років);
• Висока міцність і стійкість конструкції (при правильній установці).

Підвісна стеля в спальні
Самим часто використовуваним сьогодні видом підвісної стелі є гіпсокартонний його варіант. Листи цього матеріалу встановлюються на металевий каркас, що дозволяє швидко домогтися бездоганно рівної поверхні. Після того, як його поверхню прошпатлевана і загрунтована, її можна фарбувати в будь-який колір, застосовуючи навіть фактурні фарби.

Гіпсокартонні листи нескладно розрізати, тому ними може бути облицьований стелю будь-якої форми. Цей матеріал не горить, не шкодить здоров'ю, перешкоджає проникненню сторонніх звуків. Його конструкція дозволяє встановлювати вбудоване освітлення, що актуально для спалень, адже в них немає необхідності встановлювати люстру, і приглушене світло тільки вітається.

Підвісна стеля в спальні може бути і багаторівневим, що також дозволить створити м'яке, розсіяне освітлення.

Така стеля має тільки 2 нестачі, які при певних умовах можуть виявитися несуттєвим. По-перше, їх не варто встановлювати в спальнях, висота якої нижче 3 м, т. к. вони її зменшують на 12-20 см, що визначає вбудований світильник. А по-друге, така стеля не переживе затоплення, його доведеться міняти.

Підвісна стеля в спальні
Якщо сусіди влаштовують потопи регулярно, то ви зможете встановити модульний та рейкова підвісна стеля в спальні з пластикових або алюмінієвих панелей. Він не реагує на вплив води. Проте оскільки він конструюється з окремих модулів, це руйнує сприйняття його, як єдиного цілого, до того ж його монтаж можливий тільки в спальнях звичайної форми.

Класично ідеальний підвісну стелю в спальні повинен бути білого кольору, але це не єдиний варіант його оформлення, головне, щоб його забарвлення ідеально гармоніювали з кольором стін і всього інтер'єру в цілому.

Прекрасним варіантом стане використання блідо-рожевих, перлинно-сірих, молочних, світло-зелених, ніжно-блакитних відтінків, як єдиної колірної гами для стін і стелі в ізольованій спальні. Вона буде здаватися вище і ширше, ніж є насправді. У кімнаті з таким підвісною стелею ви будете із задоволенням прокидатися навіть у дощову погоду.