Кілька рад по обробці садового будиночка Неймовірно важко, напевно, сьогодні буде уявити собі заміський ділянку, без присутності на ньому невеликого будиночка, призначеного виключно для сезонного проживання.

При цьому, звичайно ж, навіть незважаючи на своє тимчасове призначення, подібна обитель все одно повинна відрізнятися максимальною зручністю і високою комфортністю, а значить, до її внутрішнього облаштування, як і у випадку з постійним житлом, то ж потрібно підходити з особливою увагою.

Основні особливості обробки літніх будиночків

Також як і споруди будь-яких інших типів, дачні споруди той же мають три основні поверхні (підлога, стіни і стеля), при обробці яких можна використовувати абсолютно різні дизайнерські рішення.

Кілька рад по обробці садового будиночка

Стіни

Найбільш поширеним варіантом облаштування стінових поверхонь у дачних будиночках, вважається їх обробка за допомогою лакового покриття. При цьому, однак, необхідно обов'язково пам'ятати, що лак ні в якому разі не повинен приховувати натуральну текстуру дерева. Саме з-за цього, в подібній ситуації, бажано застосовувати тільки виключно прозорі види лакових покриттів. Крім того, не слід також забувати і те, що перед лакуванням поверхні стін необхідно буде обов'язково піддати обов'язковій обробці особливими антисептичними складами, які забезпечать деревині досить надійний захист від вогкості і різних грибків.

Кілька рад по обробці садового будиночка

Стеля

Найкращим рішенням для облагороджування стелі в подібній будові, звичайно ж, є вагонка, причому як виконана безпосередньо з натуральної деревини, так і у вигляді її імітації. У ході виконання робіт по монтажу вагонки, дуже важливо обов'язково постаратися домогтися такого результату, щоб стельова поверхня вийшла максимально рівною. Як же заключного штриха, вагонку можна буде покрити шаром особливого безбарвного лаку або облицювати з допомогою декоративної плитки.

Кілька рад по обробці садового будиночка

Підлога

Що стосується підлогового покриття, то тут для дачних будиночків найбільш оптимальним варіантом вважається спеціальна палубна дошка, яка відрізняється неймовірно високими експлуатаційними показниками і абсолютної невибагливістю в плані догляду. Однак крім даного матеріалу, при облаштуванні будівель подібного типу також можна застосовувати ще й такі види покриттів, як ламінат і паркет, правда, тут, звичайно ж, відразу ж слід зазначити, що дані матеріали неймовірно примхливі і потребують періодичного обов'язковому догляді.