Чоловічі предмети в дизайні інтер'єру Точно так само, як існують «жіночі штучки», можна назвати чисто чоловічі предмети, які мають місце бути в дизайні інтер'єру кімнати.

Одним з яскравих проявів чоловічого початку в дизайні приміщення – це зброя.

Можна виділити кілька стилів оформлення кімнати, в яких доречно присутність зброї. Один з них – це мисливський стиль. У такому інтер'єрі вітаються всілякий опудала тварин, шкури звірів, мисливські рушниці та ножі. Все це розвішується на стінах. При цьому зовсім не обов'язково дотримуватися якусь єдину композицію.

Стелі www.l-potolok.ru при проведенні ремонту, можна вибрати онлайн і замовити. Для чоловіків ще одним стилем, де зброя є одним з головних складових інтер'єру, вважається колоніальний стиль. Він являє собою своєрідне змішання екзотичних і європейських тенденцій. Тут вже естетична сторона питання виходить на перший план. Кожен експонат має своє суворо визначене місце в чітко вивіреної композиції. У такому інтер'єрі можна зустріти і дуэльные стовбури, та карабіни, і етнічні види зброї.

Чоловічі предмети в дизайні інтер'єру
Ще одним чоловічим елементом інтер'єру з яскраво вираженим чоловічим забарвленням є утримувачі для пляшок. Різноманітність моделей настільки велика, що кожен чоловік знайде собі щось до смаку. Наприклад, відтінком брутальності віє від солідних власників, виготовлених з натурального дерева. Вони являють собою своєрідні стелажі або навісні полиці з характерними поглибленнями для пляшок. Такий варіант чудово впишеться в мисливський стиль інтер'єру.

Романтики і творчі люди, безсумнівно, оцінять металеві утримувачі. Вони відрізняються своєю оригінальністю і незвичністю. До речі, такий аксесуар, напевно сподобається і дамі, адже стильна пляшка у цікавій оправі стане прикрасою будь-якої кухні.