Як утеплювати стеля всередині приміщення Буває утруднений доступ на горище, або умови на горищі не такі, щоб виконати зовнішнє утеплення за допомогою мінеральної вати або пінопласту.

Або ж вам не дозволяють кошти і можливості розбирати існуюче перекриття, адже це досить трудомістким і витратним, є більш простий варіант, утеплити стелю усередині приміщення за допомогою пінопластових плит.

Також можна продумати sunsystems-rdo.ru кріплення жалюзі, які захистять від сонячних променів.

Плити для стелі

Відомо, що стелі прикрашаються пінополістирольними тонкими плитами. Ми теж можемо використовувати їх як остаточне чистове покриття, але перш поклеїти на стелю звичайні листи пінопласту товщиною 3 або 5 див. Як це робиться?

Процес зміцнення стелі

Спочатку готується поверхню стелі. Знімається будь пухке покриття, яке може перешкоджати щільного зчеплення клею для пінополістиролу. Таким пухким шаром може бути вапно, наприклад. Вона повинна бути вилучена за допомогою шпателя або іншого скребка до твердого підстави.

Як утеплювати стеля всередині приміщення
Як утеплювати стеля всередині приміщення

Якщо стеля бетонна і оброблений шпаклівкою, пофарбований фарбою, то бажано видалити фарбу. Але, знову-таки, потрібно перевірити, наскільки міцно вона тримається. Якщо ви використовували якісну фарбу і вона тримається міцно, то, можливо, проблеми не буде, щоб поклеїти прямо на неї пінопласт.

Використовуйте спеціальний клей, який застосовується для утеплення фасаду. Наприклад, Церезіт СТ-83. Цей клей дає надійне з'єднання. І навіть, якщо стельове перекриття взимку буде сильно охолоджуватися, а влітку дуже нагріватися, плити, все одно, будуть надійно висіти без небезпеки їх відшарування.

Як утеплювати стеля всередині приміщення
Якщо стеля рівна, можна використовувати зубчастий шпатель з висотою зуба 8-10 мм. Намазувати клей на кожен лист і приклеювати листи до стелі. Щоб уникнути щілин між листами, виконуйте приклеювання рядами. А для першого ряду намалюйте рівну лінію, використовуючи кольоровий шнур.

З двох країв ставляться підписи і з'єднуються ударом фарбувального шнура. Якщо утворилися щілини, задуйте їх монтажною піною. Після видалення надлишків піни, на листи пінопласту вже можна наносити чистову обробку, якою може бути шпаклівка або ж декоративні плити з пінопласту.

Декоративні плити можна клеїти безпосередньо на аркуші, а шпаклівка вимагає приклеювання армувальної сітки з наступним вирівнюванням чорновою і чистовою шаром. Така стеля після шліфування грунтується і забарвлюється.