Касетний стеля що це Серед досить великого переліку різновидів підвісних стель особливу увагу привертають системи, що володіють простою установкою, що дозволяють провести її самостійно.

До таких можна сміливо віднести касетний стеля, винахідники якого постаралися максимально спростити процес його монтажу.

Основними елементами конструкції касетного стелі є:

1. Пристінний профіль. Завдання його – максимально декорувати периметр конструкції в місцях прилягання до стін. Встановлюється в першу чергу, формуючи необхідний площинний горизонт.

2. Несучий профіль. Буває основного і допоміжного виду. З його допомогою формується каркас, і створюється надійна платформа для касетних вставок. Відмінність основного профілю від допоміжного – в його більшій довжині. Допоміжні профілю можуть мати два розміри – 1,2 і 0,6 м: з їх допомогою формуються осередки од касети.

3. Касети. Мають вигляд прямокутних вставок, що відрізняються за розміром, малюнку і структурі. Матеріал виготовлення також різниться – пресований картон, дзеркала, металеві пластини.

4. Система підвісів. Утримує конструкцію стелі у потрібному положенні відносно стін. Вбудована система регулювання дозволяє зменшувати або збільшувати їх довжину. Підвіси включають в себе три частини – дві спиці і пружину пластинчастого типу. Верхня спиця оснащена петлею для кріплення на поверхні стелі, друга ж має гак, на який встановлюються профілю. Регулювання висоти забезпечується поперечної пружиною, що дозволяє спицям зсуватися або розсуватися один щодо одного.

Касетний стеля що це

Крім простого монтажу, касетний стеля дозволяє дуже швидко отримати доступ до простору між горизонтом і підставою стелі: воно є зручним місцем для прокладки різних комунікаційних ліній. Установка комунікацій може проводитися як до, так і після монтажу касетного стелі. Ця ж особливостей дозволяє без особливих зусиль швидко поміняти будь-яку касету в разі її пошкодження: для цього не потрібно розбирати всю систему. Завдяки різноманітності касетних вставок стеля має високі декоруючі характеристики, при порівняно невисокій ціні. До того ж, як і всі підвісні стельові системи, перед її установкою не потрібно серйозних заходів з чищення та вирівнюванню старого підстави.