Натяжні стелі для спальні До оформлення стелі в спальну кімнату потрібно поставитися дуже трепетно. Адже від того наскільки добре він буде поєднуватися з іншими елементами інтер'єру, буде залежати емоційний стан у людей.

Адже спальня – це те місце в будинку, де люди проводять час, щоб підкріпитися.

Вимоги до натяжним стелям

Перед тим як встановити натяжна стеля у себе в спальні, потрібно ознайомитися з основними вимогами:
Стеля повинен мати нейтральний вигляд. При пристрої такої конструкції, як багаторівневі стелі
з гіпсокартону, слід уникати прямих кутів. Коли мойпотолок.рф встановлюються, то кімната набуває ошатний і елегантний вигляд. Краще надавати значення плавним формами. Також, дизайнери не рекомендують використовувати в спальні яскраві фарби або екстравагантні форми. Колір стін і стелі повинен бути м'яким і ніжним.

Натяжні стелі для спальні
Перевагу в спальні потрібно надати матовому стелі. Глянцевий теж непогано виглядає, але він частіше всього підійде для вітальні. Справа в тому, що глянець використовується в якості дзеркала, він відображає обстановку в спальні і не дає розслабитися. Матовий відтінок створює заспокійливий ефект.

Натяжні стелі в спальні повинні не тільки добре виглядати і створювати заспокійливий вид, але і бути екологічними. Найголовніше – це піклуватися про своє здоров'я. В якості екологічно чистого матеріалу рекомендується використовувати натяжні стелі з тканинним покриттям. Натуральне полотно дозволяє стелі дихати, що робить циркуляцію повітря в приміщенні більш інтенсивним.