Натяжні стелі з підсвічуванням Натяжні стелі давно стали невід'ємною частиною при будівництві і ремонті. Серед них існують матові натяжні стелі, які в свою чергу відрізняються різноманіттям колірних і фактурних рішень.Широко застосовуються купити водостічну систему, які дозволяють створити м'яке або яскраве освітлення, залежно від зони в приміщенні. Поверхня матового полотна не відображає світло, поглинає його і не дає відблисків.

Такі матові натяжні стелі з підсвічуванням - від кольорових до білих - в будь-який інтер'єр впишуться ідеально. До переваги матових полотен, крім відсутності відблисків і можливості використовувати їх для інтер'єрних рішень в будь-якому стилі, можна віднести точну передачу кольору, ідеальну чіткість при використанні фотодруку. Вони відносно доступною вартості порівняно з глянцевими стелями.

Натяжна стеля може бути встановлений на різних рівнях у приміщенні.. Це викликане не тільки бажанням прикрасити квартиру або будинок різними формами, а також фактурою і кольором, але існує об'єктивна необхідність.

Наприклад, це може бути маскування тих елементів несучих конструкцій, які небажані для даного дизайнерського рішення. Це можуть бути балки, заокруглені в стиках стіни кути, і т. д.

Для того щоб натяжна стеля був якісно встановлено, бажано звертатися до висококваліфікованим фахівцям. В їх арсеналі є спеціальні матеріали, високоточне обладнання і, безперечно, значний досвід професійно.

За узгодженим проектом в першу чергу для кожного рівня стелі безпосередньо кріпитися профіль, потім затягується плівка позволяющаяся приховати дефекти основної стелі. Безсумнівно переваги багаторівневої стелі у створенні будь-яких нахилів у різних площинах, навіть включаючи ефект 3D.