ІК покриття тепле майбутнє Ще зовсім недавно люди використовували теплі підлоги, лише на основі кабелю або водяного підігріву. Проте все змінилося, коли на ринок вийшло нове творіння людської технології — інфрачервоний тепла підлога.

Технологія ІК підлоги

Найпоширенішим і легко монтується видом інфрачервоного підлоги, є плівковий варіант. Він складається з мідно-срібних дротів (по яких надходить електроенергія), негорючого полімеру і тонких нагрівальних елементів, розташованих в 15 мм один від одного. Під'єднується харчування паралельно, через терморегулятор, що дозволяє збільшити термін служби, так як якщо буде пошкоджений один з робочих секторів, то перестане функціонувати лише він, а основний масив продовжить радувати теплом свого власника.

Принцип дії та ефекти

Нагрівання здійснюється за рахунок випромінювання довгих хвиль ІЧ. При цьому вплив здійснюється на предмет, а не сам повітря, що економить електроенергію. А для того, щоб робоча плівка не обігрівала стелю сусідів, під теплу підлогу прокладається спеціальна ізолююча прокладка.

Варто відзначити, що інфрачервоні підлоги сприятливо впливають на організм людини, працюючи подібно променям сонця. При цьому не утворяться магнітні поля, що плідно позначається на атмосфері житла, а також не заважаючи працювати іншим пристроям. Більш повні дані і характеристики, можна знайти в інтернет магазині альтаир.сом.иа, що спеціалізується на інфрачервоних підлогах.

ІК покриття тепле майбутнє
ІК покриття тепле майбутнє

Плюси покриття

 • Швидка і легка установка, яка виробляється на будь-яке підлогове покриття, без спеціальної обробки підстави.

 • При роботі системи, в приміщення не змінюється рівень вологості.

 • Температура ближче до стелі декілька нижче, ніж біля підлоги.

 • ІК підлоги роблять тривалий лікувальний ефект на людину і сприяє профілактиці деяких захворювань.

 • Вбудований терморегулятор дозволяє задати необхідну температуру в приміщенні і контролювати прогрів.
 • Мінуси нової розробки

 • Не занадто низька ціна, обумовлена використанням сучасних технологій (з часом знизиться).

 • Підлоги досить легко можна пошкодити, проте один пошкоджений сектор не складе проблеми, так як інше покриття буде справно функціонувати.

 • Обмежена кількість постачальників. Сьогодні все ще мало займаються альтаир.сом.иа (незважаючи на перспективність напряму).
 • ІК покриття тепле майбутнє
  ІК покриття тепле майбутнє

  Висновок

  ІК підлоги, безсумнівно, є пріоритетним шляхом розвитку теплих покриттів в будинках і квартирах. Пройде не надто багато часу, і вони повністю замінять застарілі водяні і кабельні системи.