Підвісні стельові системи з пвх панелей Різного роду підвісні стельові конструкції, сьогодні почали досить міцно входити в колекцію оригінальних дизайнерських рішень при облаштуванні інтер'єрів в абсолютно будь-яких типах приміщень.

Така неймовірно широка популярність у подібних стельових систем, цілком виправдана, адже у разі їх монтажу повністю відпадає потреба в якій-небудь попередньої підготовки поверхні у основного стелі. До того ж, у випадку влаштування такої стелі досить серйозно спрощується процедура прокладки електропроводки і вентиляційних коробів. Саме однією з різновидів таких підвісних стель, в наші дні, як раз і є системи, виконані з допомогою спеціальних декоративних ПВХ панелей.

Основні властивості полівінілхлориду

Підвісні стельові системи з пвх панелей
Сам по собі, полівінілхлорид, це досить легкоплавкий штучний полімер. Для надання йому більш високій стійкості до впливу високих температур, до його складу ще на стадії виготовлення зазвичай додають ряд особливих стабілізуючих присадок. Показник щільності у даного полімеру в півтора рази вище, ніж у води, а значить, його можна з повним правом віднести до категорії досить важких. Крім того, пластик досить легко вступає в реакцію з різними лужними розчинами і навіть слабкими кислотами, однак, при цьому, абсолютно не боїться води і є відмінним діелектриком.

Особливості стель, виконаних за допомогою пвх панелей

Виготовлені з ПВХ панелі сьогодні є ідеальним рішенням для облаштування підвісних стельових систем. Адже подібні вироби відносяться до категорії негігроскопічних матеріалів, абсолютно не поглинають воду і, до того ж, неймовірно легко миються. Крім того, лицьова поверхня таких ПВХ панелей не має пор, а значить, на них, з плином часу, не буде накопичуватися бруд і пил.

Підвісні стельові системи з пвх панелей
Подібні стельові системи абсолютно не потребують спорудженні досить складною обрешітки. У приміщеннях з досить рівними стельовими перекриттями, при облаштуванні такої конструкції цілком можливо буде навіть обійтися простим дерев'яним каркасом. При цьому, сам процес кріплення подібних панелей до решетування, можна здійснювати як дрібними цвяхами так і за допомогою спеціальних шурупів-саморізів або скоб.

Сама процедура монтажу таких систем, неймовірно проста і цілком може виконуватися навіть і однією людиною. У тому ж випадку, якщо біля стін, після влаштування такої стельової системи, утворилися невеликі зазори, то їх, в подібній ситуації, можна буде досить легко замаскувати за допомогою спеціальних декоративних стельових плінтусів.