Світильники для натяжної стелі які вибрати Зовнішні декоруючі властивості натяжної стелі багато в чому залежать від правильно підібраних світильників: з їх допомогою створюються красиві візуальні ефекти.

При цьому важливо знати, що частина освітлювальних елементів у даному випадку застосовується для забезпечення освітлення приміщення, а частина – для підсвічування самого стелі: у даному випадку маються на увазі точкові світильники і система «зоряне небо».

У продажу є широкий спектр спеціальних точкових світильників для натяжних стель:

1. З лампою розжарювання. Ресурс подібних ламп обмежений приблизно тисячею годин експлуатації, при потужності 40-60 Ват. Мають матові скла, з-за чого світло виходить розсіяним. Для монтажу подібних систем буде потрібно технічне простір між полотном і основою в 12 див. Для того, щоб ПВХ-плівка не ушкодилася при нагріванні ламп, їх поміщають у спеціальний захисний корпус. Дані світильники відмінно підійдуть для установки у ванних кімнатах, так як не бояться вологи.

2. Галогенні. Володіючи тією ж потужністю, що і лампи розжарювання, галогенні світильники дають більш яскраве світло: тривалість служби при цьому досягає 4000 годин. Це пояснює їхню більшу популярність в застосуванні на натяжних стелях: особливо це стосується поворотних моделей, здатних висвітлювати різні точки в приміщенні. Існують різновиди галогенних світильників на 220 і 12 вт.

3. З енергозберігаючими лампами. Так як ці світильники практично не нагріваються, це відкриває широкий простір для імпровізації як потужністю елементів, так і відстанню від натяжної стелі. При цьому наявний відбивач служить надійним захистом від нагрівання області за світильником. Ці характеристики пояснюють популярність даних світильників при освітленні натяжних стель.

Світильники для натяжної стелі які вибрати

4. Світлодіоди. Для світильників даного типу буде потрібно наявність перетворювача, так як вони живляться постійним струмом. Перетворювальний прилад може застосовуватися індивідуально для кожної лампи або комплексно для всього ланцюга схожих елементів. Світлодіодні лампи відрізняються невеликим розміром цоколя і практично повною відсутністю нагрівання. Маючи термін безперервної служби до 5-ти років, такі лампи коштують досить дорого.

Купівля світильників для натяжної стелі проводиться до початку монтажу конструкції, так як різні освітлювальні системи зажадають різного робочого простору над полотном.