Стеля з гіпсокартону основні плюси і мінуси Зараз, як відомо, існує досить пристойний асортимент всіляких варіантів облагороджування стельових поверхонь. І виконані з допомогою гіпсокартону конструкції, в даному списку, звичайно ж, сьогодні займають аж ніяк не останнє місце.

І це, безсумнівно, абсолютно виправдано, адже такого роду стельові системи дозволяють не тільки досить надійно приховувати всі наявні на чорновому стелі вади, але й значною мірою зменшити час і витрати на його облаштування.

Переваги стель з гіпсокартону

Виконані з допомогою гіпсокартону стельові конструкції відрізняються досить пристойною кількістю досить серйозних переваг:
- Стельова поверхня, у разі застосування такої системи, виходить абсолютно рівною. Адже абсолютно всі присутні на основному стелі дефекти, в подібній ситуації, будуть досить надійно сховані під гіпсокартонними плитами. До того ж, у разі використання таких систем, ще й повністю відпадає потреба в проведенні попередніх підготовчих робіт.
- Такого роду конструкції передбачають обов'язкову присутність невеликого внутрішнього «технічного» простору, де цілком можливо прокладати різного виду комунікаційні системи. Крім того, цей простір, у разі необхідності, також ще можна використовувати і для прокладки додаткових ізоляційних матеріалів.

Стеля з гіпсокартону основні плюси і мінуси
- Подібного виду стельові системи дозволяють втілювати в життя будь-які дизайнерські рішення (створювати різного виду багаторівневі конструкції, застосовувати їх у комбінації з натяжними стелями, використовувати різні типи освітлювальних приладів).
- Виконані з допомогою гіпсокартону стелі, при бажанні, в наслідок також ще можуть піддаватися і додатковій обробці (простого фарбування, обклеювання шпалерами, а також декорування за допомогою гіпсової ліпнини та спеціальних багетів).

Мінуси стельових конструкцій з гіпсокартону

До недоліків у подібного роду систем варто віднести такі моменти, як:
- Здатність таких конструкцій «з'їдати» певну частину простору. Саме тому, подібного виду стелі вкрай не бажано застосовувати в порівняно низьких приміщеннях.
- Досить високу крихкість матеріалу.
- Абсолютна відсутність у гіпсокартону стійкості до впливу вологи. У разі використання подібного матеріалу в приміщеннях з високим рівнем вологості, він, як правило, зазвичай починає дуже швидко деформуватися.