Підвісні стелі деякі тонкощі вибору У ході підбору найбільш підходящої стельової підвісної конструкції дуже важливо пам'ятати, що вона відноситься до категорії найбільших елементів в приміщенні, і, відповідно, підходити до процедури вирішення даної проблеми з максимальною серйозністю.

В саму першочергову чергу, в подібній ситуації, природно, необхідно досить докладно ознайомитися з усіма існуючими різновидами такого роду стель, і, звичайно ж, досить ретельно зважити всі їх плюси і мінуси.

Конструкції з гіпсокартону

Виконані за таким принципом стелі сьогодні вважаються самим популярним рішенням. По своїй конструкції подібного типу стельові системи можуть мати як одного, так декілька рівнів, а також оснащуватися різними додатковими нішами й виступами, призначеними для облаштування вбудованої підсвічування. При цьому абсолютно всі елементи у такого стелі, природно, створюються з обов'язковим урахуванням усіх конструктивних особливостей конкретного приміщення.

Підвісні касетні системи

Підвісні стелі деякі тонкощі вибору
Такого типу стельові конструкції зазвичай виконуються із спеціальних сталевих або алюмінієвих сегментів (касет), і відрізняються надзвичайно високими показниками міцності, досить солідної довговічністю і просто неймовірну привабливість. Крім того, подібного виду стелі також ще відносно просто монтуються, не потребують особливого догляду і, до того ж, абсолютно не бояться ні води, ні вогню. До єдиного мінусу у даних систем можна віднести, хіба що тільки, їх досить суттєву вартість.

Плиткового типу стелі

Головною відмінною особливістю подібних стель є їх особлива лаконічність і строгість, з-за чого їх, як правило, найчастіше використовують при облагороджуванні офісів і громадських приміщень. Виконуються даного виду стелі зазвичай із спеціальних перфорованих або ніздрюватих плит, що прикріплюються до заздалегідь змонтованого каркасу. До найважливіших переваг у подібних систем можна віднести їх вельми скромну ціну, досить високу швидкість монтажу і максимальну функціональність, а до основного недоліку – підвищену крихкість таких плит.

Рейкові стельові конструкції

Дана різновид стель, як правило, користується найбільш широким поширенням при облагороджуванні просторих приміщень. Облаштовуються подібні підвісні конструкції з допомогою спеціальних досить довгих рейок, виконаних з ПВХ або металу, які відрізняються своєю істотною довговічністю і неймовірно легким вагою. Такого типу рейкові системи досить легко і просто встановлюються, а також відрізняються чудовою водостійкістю і відносною дешевизною.