Ін'єкційна гідроізоляція Подібний метод гідроізоляції зарекомендував себе при ремонті фундаменту. Крім того, за допомогою ін'єкцій, можна відновлювати структуру стін і стелі. Використовується спеціальний склад в'яжучого речовини, що заповнює порожнечі.

Провести таку процедуру, як www.varmastroy.ru можна, звернувшись до професіоналів. Як правило, це бітумний реагент, цементний розчин або полімерна суміш. Всі вони справляються з тим, що замикають процес протікання вироби. Розберемо на прикладі порівняння, в будинку тріснув фундамент, це визначили по тріщинах.

Ін'єкційна гідроізоляція
В результаті, стала сочитися волога, збільшилася утворення конденсату. Це говорить про те, що неправильно була виконана гідроізоляція. Значить, доведеться виправляти ситуацію і закладати тріщини.

З допомогою спеціального обладнання, щілини, під високим тиском закачується в'яжуча речовина. Воно заповнює порожнечі, а коли твердне, то відновлює зруйновану структуру. Таким чином, ми повертаємо фундаменту захисні властивості.

Відповідно, що виключається небезпека обвалення будівлі. Таким же способом можна закладати щілини в стінах. Вони піддаються деформації, якщо відбувається спучування грунту і фундамент різко осаджується.

Характеризуючи компоненти ін'єкційної гідроізоляції, можна сказати, що вони виручають, коли немає іншого варіанту захисту. У теж час, ми їх закачуємо наосліп, так як, не знаємо точного проходження тріщин усередині конструкції. З іншого боку, полімерні компоненти здатні розширюватися в кілька разів, що забезпечує повну закладення порожнього простору.