Нове рішення для стелі алюмінієві касети Коли ви плануєте дизайн нового стелі, можна точно вибрати прямі лінії, бажано класичної форми.

Присутність найнесподіваніших колірних гам, поєднання різних композицій і стилів.

Якщо ви використовуєте алюмінієві каркаси, можна отримати відмінний, красивий і сучасний стеля в будь-якому рівні.

Це рішення інтер'єру кімнати дозволяє поєднати безліч позитивних якостей:

 • Термін служби
 • Термін монтажу
 • Зовнішній вигляд
 • Високий екологічний фактор
 • Стійкість до вологи
 • Стійкість до температури та полум'я
 • Так само на зовнішній вигляд продукту, звертають увагу власники і власники
 • Присутність і наявність великого асортименту колірної гами, що дозволяє фантазувати над дизайном приміщення, за рахунок підібраного варіанти. До всього цього, що б якість була на висоті, і термін експлуатації, щоб був, як можна довше часу.

  Виробникам касетних стель все це вдалося, так як технології не стоять на місці, а завжди йдуть вперед. Наявність захисного покриття і алюмінію дозволяє стелям служити більше тридцяти, сорока років, і в первинній формі, і метал не іржавіє.

  Нове рішення для стелі алюмінієві касети
  Щоб отримати красивий і швидкий ремонт, потрібно використовувати алюмінієві касети, які зібрані в одне ціле. Якщо треба їх можна розібрати частково або повністю поміняти будь-який з елементів, і при цьому, не руйнуючи цілісність усієї конструкції.

  У конструкцію без особливої праці вбудовуються точкові світильники, організація роботи кліматичної системи. Стійкість до впливу вологи забезпечує захисна плівка. Це дуже велика зручність для приміщень з підвищеною вологістю, і навіть якщо в приміщенні вологість 100%.

  Хороша стійкість до температурного режиму, дозволяє виробляти реконструкції цим видом матеріалу в будівлях, де вимоги до пожежної безпеки великі. Чудово приховує комунікаційні системи. По мимо електрики та вентиляції, можна заховати будь-які труби. І доступ до будь-якій системі завжди залишається і при необхідності завжди можна підібратися без особливих проблем.

  Так само якщо дотримуватися загальноприйнятих санітарні норми, в будь-яких приміщеннях на поверхні плит ніколи не буде утворюватися грибок, а продукт і так не буде гнити. З-за цього властивості панелі широко використовуються в дитячих садках, лікарнях і школах. За формою панелей можна вибирати нові восьмикутні або квадратні. А www.stgrup.ru ви можете замовити тут www.stgrup.ru