Молдинги з поліуретану що це таке Молдинги з поліуретану – це елементи декору, які кріпляться на стелю. Вони здатні надати практично будь-якому приміщенню неповторний зовнішній вигляд. Молдинги можуть бути різнокольоровими, з гладкою поверхнею і з опуклим або, навпаки, вдавленим малюнком.

При бажанні власник приміщення може легко пофарбувати ці деталі в потрібний колір. Втім, це далеко не всі переваги такого способу прикраси кімнат.

Переваги покупки молдингів

Завдяки впровадженню високих технологій у виробництво молдинги стали доступні за ціною для більшості споживачів. Вони коштують набагато дешевше багатьох натуральних матеріалів, але при цьому не так небезпечні для людини, як значна частина штучних аналогів. Тобто можна сказати, що kupi-lepi.ru стали своєрідним компромісом між фінансовими можливостями, бажанням безпеки і прагненням до розкоші. Але і на цьому їх гідності не закінчуються!

Питання обробки

Обговорюваний матеріал досить легко піддається обробці. Якщо конкретний стелю закруглений, прикрашений незвичайної ліпниною, має незвичну форму, то молдинги в даному випадку прекрасно підійдуть. Крім того, вони мало важать, тому не стануть додатковим серйозним навантаженням для стелі і несучих стін. Невелика вага також означає можливість використовувати зовсім трохи клею для кріплення. У підсумку від усього цього декор тільки виграє. Стеля виходить на подив акуратним і чистим.

З молдингами взагалі досить легко мати справу: вони спокійно витримують поїздку, тривале зберігання. Монтаж і демонтаж здійснюється теж швидко, без особливих проблем. Тобто вам не потрібна ціла бригада фахівців, щоб прикрасити стелю.

Вплив навколишнього середовища

При акуратному зверненні молдинги здатні прослужити досить довго. Вони не схильні до корозії, не бояться вологи, грибків, цвілі. Деформуються вкрай рідко, тільки під сильним механічним впливом. Досить спокійно переносять різку зміну температури і прямі сонячні промені. Це означає, що зовнішній вигляд вашого стелі після установки молдингів не буде змінюватися, поки вам не набридне.

Окремо хочеться сказати про універсальності. Молдинги абсолютно спокійно можна використовувати як усередині будівлі, так і зовні. Вони чудово поєднуються з іншими матеріалами для обробки, дозволяючи створювати оригінальний дизайн.