Джерела світла для натяжної стелі Чому пошук відповідного світильника для натяжної стелі є складним?

Ось кілька проблем, які відразу виникнуть:

#10102; Люстра не повинна бути занадто довгою, особливо в невисоких приміщеннях;

#10103; Кріплення світильника;

#10104; Пожежна безпека;

#10105; Відсутність перегріву матеріалу.

Люстра

Незалежно від висоти стелі такий освітлювальний прилад повинен розташовуватися нижче 30 40 див. Це достатня відстань для запобігання деформації полотна в результаті нагрівання.

Оптимальним варіантом є люстра на невеликий ніжці з напрямком світла вниз. Якщо планується використовувати світильник, під плафоном якого знаходиться кілька ламп (тарілка), то краще брати світлодіодні або люмінесцентні джерела, які можна розташовувати ближче до стелі.

Високе розміщення стелі (вище 2,8 м) дозволяє вибирати будь-яку люстру з низько висять світильників. Саме підвісний джерело світла в таких умовах буде виглядати краще всього.

Точкові світильники

Часто при установці натяжної стелі виробники пропонують точкові світильники. Вони мають багато плюсів:

#10102; Невисока вартість.

#10103; Відсутність перегріву стелі.

#10104; Простий монтаж.

#10105; Можливість створювати візерунки.

Головне, попередити їх постійне перегорання, до якого вони схильні в зв'язку з галогенними джерелами світла. Встановлення трансформатора, стабілізаторів напруги які можна знайти тут doctor-h.com.ua і якісних ламп з напругою 12 Вольт виправляє цю проблему. Найкращими з цієї категорії є італійські світильники. Особливо вони будуть відмінно виглядати на матовому полотні.

Обідки

Не дуже популярним, але оригінальним рішенням є установка ободків, які складаються з завантажених ламп. Цей спосіб освітлення натяжної стелі більше підходить для великих приміщень і є доповненням до основного джерела.