Як штукатурити стелю Стеля сьогодні можна обробляти різними способами, однак якісні матеріали часто коштують досить дорого. Саме тому багато людей до цих пір вважають за краще просто штукатурити стелю в приміщенні.

Штукатурка відноситься до екологічно чистого матеріалу. Крім цього, така обробка має властивість вбирати зайву вологу, а при наявності мінімальної вологи вона може навпаки зробити повітря більш вологим.

Щоб здійснити оштукатурювання стелі потрібно спочатку ретельно підготувати поверхню. Старе покриття рекомендується прибрати. Щоб уникнути пилу краще змочити поверхню стелі водою. Потім вся площа стелі обробляється грунтовкою. Завдяки грунтовці, штукатурка буде набагато міцніше кріпитися до стелі.

Чим потрібно штукатурити стелю?

Для штукатурки стелі найбільше підходить суміш на гіпсовій основі. Цей матеріал може витримати усадку і при цьому не потріскатися. Плюс до всього, цей вид штукатурки чудово пристає до поверхні стелі. У зв'язку з цим, використовувати цей розчин, набагато зручніше, ніж цементно-вапняний.

Як штукатурити стелю
Як штукатурити стелю

Штукатурка стелі

Відразу варто розуміти, що оштукатурити стеля ідеально рівним на око не вийде. З цією метою при оштукатурюванні обов'язково застосовуються спеціальні маяки.

Для їх монтажу слід:

#10102; За допомогою рівня відзначити саму нижню точку майбутнього стелі.

#10103; Далі доведеться відступити приблизно 10 міліметрів.

#10104; Потім натягнути нитку від одного вкрученного саморіза до іншого.

#10105; На поверхню нанести трохи розчину і закріпити там кінці профілю. Ці профілі мають знаходитися на певній відстані один від одного.

#10106; Нанести штукатурку на стелю так, щоб вона трохи виступала, а потім за допомогою клина прибрати все зайве.

#10107; Далі точно також нанести штукатурну суміш і розрівняти вздовж встановлених маяків.