Стилі дизайну квартири і будинки На початку кожного будівництва майбутній господар будинку звертається до дизайнера, щоб вибрати стиль і оформлення кожної кімнати. При цьому виникає безліч питань, пов'язаних з поєднання зручності і краси.

Багато дизайнерів пропонують дотримуватися одного і того ж стилю інтер'єру в будинку, але іноді допустимі винятки.

У цій статті розглянемо найбільш успішні і поширені стилі, коли remont-plys.ru необхідно заново оформити.

1.Перший неповторний стиль – це античний. Як правило, він може відрізнятися складної і комплексної переплануванням кімнат. Для античного декорування потрібно вибрати відразу декілька відтінків різної яскравості і насиченості. Вздовж усієї стіни можна запустити декоративний пояс з профільованого пояса, який виділяється особливою розписом як візерунка та орнаменту. Ідеально підійдуть прозорі драпірування у кілька шарів. А якщо застосовувати різні прийоми якісного освітлення, можна змінити елементи дизайну швидко та якісно.

2.Класичний www.postroil.com. Даний напрямок характеризується симетричною і хаотичною переплануванням стін. Стелі і стіни прикрашаються античним візерунком і малюнком. Що стосується колірної гамми, то її краще вибирати пастельних і динамічних відтінків. При такому напрямку вся техніка і меблі повинна бути виготовлена з міцного дерева. У рідкісних випадках використовуються портьєри з якісної драпірування і важкого будівельного матеріалу. Особливий дизайн можуть створювати підлогові вази, великі люстри з природного каменю і скла. В додаток можна встановити сервант з посудом.

Стилі дизайну квартири і будинки
3.Вибір модерну. При подібному стилі планування стелі і стін може бути геометричного і асиметричного стилю. Напрямок буде створено з достатньої кількості декорацій. Тематику і фон задають орнаменти рослинного походження, різноманітні види рослин, метелики і квіти. Основну роль грає техніка нетрадиційної форми. Поєднання контрастних відтінків створюють оригінальність і вишуканість внутрішнього оздоблення.

4.Зупинимо погляд на хай-тек. Перепланування кімнат і техніка повинні бути геометричної форми. Подібний результат характеризується великою кількістю металевих поверхонь. Головними принципами стилю є функціональність, конкретність, діловитість і вишуканість. Зупиніть свій вибір на одному тоні, і тільки тоді розбавляйте його кількома іншими відтінками. У приміщенні повинно бути відмінне освітлення. Але захоплюватися цікавими малюнками і візерунками сильно не варто. Вони можуть негативно позначитися на загальній атмосфері квартири.