Лазня по-чорному

Напевно Вам відомо такий вислів, як «баня по-чорному». Найкраще про неї знають цінителі банних процедур. Таку назву було придумано не випадково: саме завдяки способу топки.

Кожна людина вибирає для себе, який тип для нього найбільш кращий. При цьому враховується один з важливих параметрів зрубу лазні — ціна.


В наших широтах описуваний вид лазень можна зустріти не дуже часто. Як правило, причина одна — не вистачає справжніх майстрів. Без їх «золотих рук» не представляється можливим забезпечення якісної топки та підготовки приміщень. Але все ж незаперечна гідність лазні по-чорному є. Справа в тому, що вона є найбільш економним варіантом парилки з точки зору тепловтрат і витрати палива. Справжні любителі банних процедур візьмуть до уваги такий приємний момент, як на greensrub.ru. Вона на даний момент доступна широкому колу замовників по всій країні.


Технічні властивості


Проект описуваної конструкції володіє своїми особливостями. Відмінна риса від парної по-білому полягає здебільшого в більш значній теплоізоляції поверхонь. Мова йде про стінках, стелях і поле. Для заощадження тепла також робляться низькі двері, вікна з подвійним склом.


Дана різновид парилки має і специфічне пристрій печі. По суті як такої печі немає. Тут є тільки паливо, яке розташоване під гратами. А на ній лежать камені. Процес горіння проходить так: дим пропускається через ґрати, обволікаючи при цьому камені, і поширюється по всій парильні. Вона в даній бані в більшості випадків служить і як мийної кімнати кімнати.


Для кого-то може бути не відразу зрозуміло — навіщо в парильні потрібен дим або, як в наше «просунуте» час можна користуватися давнім методом топки?


Справа в тому, що за рахунок диму стіни нагріваються швидко і добре. На них осідає сажа, що робить стіни прокопченными назавжди. До речі, як раз тому й кажуть: «Лазня по-чорному». Але є в цьому і позитивний бік: дим робить стіни і стелі майже стерильними. Адже в ньому міститься формальдегід, який вважається одним з кращих антисептиків. У сажі не живуть ніякі бактерії і грибки.


Намагаючись відшукати зруб лазні, ціна якого б влаштувала, не варто нехтувати власним здоров'ям. Широко відомо, що формальдегід викликає шкірну алергію, запалення слизових оболонок органів дихання та зору.