Світильники для освітлення ванної кімнати У будь-якій сучасній квартирі, без сумніву є таке приміщення, як ванна кімната, і погодьтеся, складно уявити якою б наше життя було б без неї. Стиль оформлення даного приміщення залежить повністю від уподобань господарів, а що стосується світильників для ванної кімнати, то власники квартири також будуть вибирати їх самі, або ж скористаються рекомендаціями дизайнера.

Найчастіше ванна кімната не освітлюється за допомогою природного світла, і цю особливість необхідно врахувати, вибираючи освітлювальні прилади для такого приміщення. Перед тим як купувати світильники, буде непогано розрахувати їх потужність, а також кількість. Як правило, в стандартній ванній кімнаті (10 квадратних метрів), цілком вистачить 4 лампочок на 100 Ват.

Також слід врахувати, що освітленість залежить від колірного оформлення ванної кімнати. Наступним важливим чинником є те, що світильники повинні бути якісно заземлені, а також мати захист від дії вологи, і не бути схильними до корозії. Як правило, у світильників для ванної кімнати є маркування IP - 44.

Також світильники відрізняються між собою способом кріплення. Вони бувають: настінні, стельові, а також настінно-стельові. Завдяки сучасним технологіям, можна встановити особливі світильники ілюмінатори, при цьому хотілося б відзначити, що встановлювати їх можна безпосередньо в підлогу, а в тому випадку якщо у вас підвісна стеля, можна встановити їх і там, у будь-якому випадку, буде виглядати шикарно.

До переваг такого способу установки освітлювальних приладів можна віднести те, що апаратура і проводка освітлювальних приладів буде прихована в стелі. Хотілося б ще згадати, що вдалим рішенням при оформленні освітлення ванної кімнати є використання світильників, у яких галогенні лампи.

У таких ламп ідеальна освітленість, і вони цілком відповідають необхідним вимогам, що стосуються освітлення ванної кімнати. У тому випадку, якщо приміщення невеликих розмірів, галогенні світильники можна встановити по периметру стелі, що і буде основним освітленням. Можна також додатково використовувати зонування, наприклад, окремо виділити дзеркало біля умивальника.