Встановлюємо натяжні стелі Як і в будь-якому іншому ремонті, при установці натяжних стель, необхідно організувати підготовчі роботи. Для початку зачистите поверхню стелі, щоб вона була чистою і без бруду.

Що стосується гладенькою та рівною структури, то вирівнювати його необов'язково.

Можна придбати www.potolok-shop.ru на які прийнятна. Полотно натяжної конструкції в будь-якому випадку приховає видимі дефекти бетонного підстави, навіть перепади. Враховуючи те, що обраний варіант виробу, починаємо готувати для нього каркас. Доведеться разом з'єднувати металеві профілю, бажано, щоб вони були з оцинкованої сталі.

Для фіксації знадобляться дюбеля і саморізи. Перші кріпильні елементи забиваються в стіну на них монтуються профілю. А ось вже другі з'єднують напрямні планки, на яких буде триматися полотно.

Встановлюємо натяжні стелі
Подальші маніпуляції нагадують розгін температури до потрібних показників. В цей час, фахівці розправляють матеріал і дають можливість йому розтягнутися. Потім, його заправляють в замки кліпси. Вони будуть щільно тримати натяжна стеля.

Після того, як теплову гармату вимкнуть, полотно прийме свою нормальну форму, тобто стиснеться. У підсумку, вийде гладка і рівна поверхня. Потім можна змонтувати вбудовувані світильники, а всі інженерні комунікації будуть міцно замасковані.

Для того щоб натяжна стеля довше функціонував, краще замовляти послуги професіоналів. Деякі самі виконують дану роботу, однак ніхто не зможе гарантувати, в цьому випадку, якість.