Монтаж стелі з пластикових панелей на каркас з металевого профілю Кожна людина приблизно раз у житті стикався з питанням капітального або часткового ремонту своєї житлоплощі. Багато ламають голову, як зробити ремонт дешево і сердито, і як можна при цьому заощадити грошовий ресурс, щоб при цьому не страждала якість ремонтних робіт.

Стеля можна спорудити з ергономічних пластикових панелей, причому монтажні роботи не вимагають особливих спеціальних зусиль і навичок. Для цього необхідні такі ергономічні будівельні матеріали: металевий профіль CD. Він служить для створення опорної несучої конструкції. Ще потрібно буде придбати UD, які кріпляться по периметру стелі, кронштейни (або «метелики»), зручні, якісні саморізи по металу, панелі з об'ємного пластику і, так званий, стартовий профіль.

Монтаж стелі з панелей потрібно починати з розмітки стіни для максимально міцного кріплення albatros-odessa.com.ua. Робити це потрібно за допомогою всім відомого рівня. По периметру вашої стелі, який надалі набуде унікальний дизайн, кріпимо UD-профіль і покроково (до 50 див) ставимо кронштейни, на які встановлюємо CD-профіль. Далі точно дотримуючись рівні, заводимо їх у UD-профіль. На профіль UD точно по периметру кріпимо за допомогою саморізів, так званий стартовий профіль з об'ємного пластику. Далі акуратно заводимо пластикові панелі, спочатку підганяючи їх по довжині і вставляючи їх в спеціальні зручні пази і стартовий профіль.

Панелі з пластика кріпимо за допомогою саморезов до основного каркасу з высокопрокатного металу. Найскладніше – це завести останню завершальну панель із пластику. Але ця задача цілком вирішувана. Перш ніж заводити пластикові панелі, необхідно спроектувати вихід освітлювальних приладів, вирізавши в профілі отвори потрібного обсягу. Між основною частиною стелі і панеллю з об'ємного пластику необхідно залишити місце для заводу освітлювальних приладів. Кожен світильник повинен мати окремо йде провід. Монтаж з панелей стелі встановлюють в самих різних приміщеннях - лоджіях або балконах, верандах, ванних кімнатах або туалеті, на кухні. Він вносить в інтер'єр особливий шарм і лиск, робить кімнату значно світліше.