Дизайн кімнати на горищі У деяких будинках горище перетворюють в захаращене приміщення. А адже це додаткова житлоплощу. Щоб заснувати затишний куточок на горищі, перш за все, потрібно розлучитися з не потрібним мотлохом.

Речі, які можуть підійти для дизайну горищного приміщення, не позбавляйтеся від них. А деякі предмети навіть доповнять інтер'єр майбутньої мансарди.

Мансардне приміщення слід ретельно оглянуть і змінити зіпсовані установки. При потребі встановити додаткові балки. Надалі можна взятися до обладнання горища.

Попередньо необхідно забезпечити міцну захист стелі і стін майбутньої кімнати, від морозу в зимову пору і від спеки в літній період. В якості матеріалу для теплоізоляції використовуються утеплюючі платформи або мінераловатні плити. Залишаються зазори між плитами для циркуляції повітря.

Перегородки і стіни робляться полегшеними. Ставляться вони на балки. Каркасні перегородки з дерева кріпляться до підлоги і стелі. В залежності від розміру обшивального матеріалу визначається площа між стійками каркаса. Обшивочний матеріал береться на розсуд – деревоволокнистий, листи фанери або дошки. Для обшивки стелі підійде цей же матеріал.

На стельові перегородки укладається шар теплоізоляції. Роблять бетонну обмазку на верхній стороні стельової перегородки, для того щоб уникнути пожежі. У горищних приміщеннях підлога робиться бажано з дерева. Настилається на тонку теплоізоляційну основу.

Дизайн кімнати на горищі
Дизайн кімнати на горищі

При встановленні на горищі вікон, виникають деякі труднощі. Найкраще прорубати його лицьової сторони. Якщо для освітлення одного вікна мало, то використовують так звані слухові віконця. Їх розміщують по - над вікнами нижнього поверху.

На горищі можна обладнати робоче місце, або зробити кімнату для дітей, або ж кімнату для відпочинку. До виступам прикріплюються не великі полички, які робляться з фанери або рейок. Під ними помістити стіл, поруч поставити не великий шафка. Для облаштування мансарди рекомендується брати плетені меблі, що вона дуже комфортна, стильна і зручна. Все залежить від мети застосування кімнати на горищі, тобто, на розсуд яку меблі потрібно використовувати.

Вхід краще робити з вулиці. Для цього підійде дерев'яна www.o-lestnicah.ru. Сходи виготовляють з дубових дощок. Цей надійний матеріал збереже сходи довгі роки.