Переваги сходи з модрини У двоповерховому будинку варто подбати про розгортання надійної сходи, яка б мала тривалий термін експлуатації. Крім того, така драбина повинна бути міцною і твердою, оскільки часте використання її може призвести до поломок.

У зв'язку з цим для її виробництва варто вибрати надійний і міцний матеріал.

Якщо ви не хочете вибирати метал, найбільш вдалою альтернативою стане сибірська модрина. Вона відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Сходи, виготовлені з модрини, не тільки довговічні, але також дуже практичні.

Зверніть увагу на те, що модрина має ряд переваг перед іншими породами дерева. А саме, вона має порівняно високими показниками вогнестійкості, водостійкості, міцності і твердості. Більш того, вона стійка до гниття і появі цвілі і грибка, нападам жуков. Крім того, фахівці відзначають, що вона не потребує додаткової обробки спеціальними речовинами.

Якщо ви хочете купити будівельні матеріали з модрини, зробіть це тут: lesinter.ru за дуже вигідною ціною. Ви напевно зробіть правильний вибір.

Важливо й те, що оздоблювальні матеріали з модрини ідеально вписуються в інтер'єр будинку. А саме, ця порода дерева представлена 12 відтінками, тому ви легко зможете підібрати той, який буде гармонійно виглядати на тлі кольорового рішень приміщення. Ви можете вибрати будь-який матеріал від жовтого до бурого. Найчастіше такі матеріали відрізняються незвичайною і красивою текстурою.

Особливо порекомендувати установку сходів з модрини можна в будинку з підвищеною вологістю і нестабільним мікрокліматом. Справа в тому, що ця порода дерева зовсім не боїться вогкості і вологи, тому вона стане ідеальним варіантом для таких приміщень. Крім того, варто відзначити і те, що модрина виділяє в повітря фітонциди, які його знезаражують від бактерій і вірусів.

Таким чином, якщо ви використовуєте її для оздоблення стін, стелі та підлоги, ви зможете бути впевненими в тому, що таким чином захист свою сім'ю від вірусних захворювань. Якщо ви ніяк не можете вирішити, з якого матеріалу повинні бути виготовлені будівельні матеріали, зупиніть свій вибір саме на модрині. Таким чином ви зможете бути впевненими в тому, що за відносно невелику суму грошей зможете придбати дійсно якісний і довговічний будівельний матеріал.