Які недоліки можуть бути у підвісних стель Для чого взагалі потрібен підвісна стеля в оформленні приміщення? Як правило, це питання виникає у всіх людей, які затівають ремонтні роботи і хочуть виконати їх на високому рівні.

Звичайно, з таким видом обробки стелі не обійдешся одними перевагами, в той же час не виключені й певні недоліки, оскільки будь-який обробний матеріал, без винятків, може володіти своїми позитивними і негативними сторонами.

Переваги підвісних стель

Серед головних позитивних якостей застосування даного стельового покриття можна виділити наступні аспекти:

? Привабливий зовнішній вигляд в будь-якому інтер'єрі.

? Практичність і стильний дизайн.

? Мінімальний догляд при використанні.

? Можливість приховування комунікацій за поверхнею стелі.

? Можна використовувати різні варіанти освітлення.

Звичайно, переваг більше, ніж недоліків, але в будь-якому випадку зверніть увагу і на негативні параметри, оскільки саме так забезпечується точне розуміння, яка саме система буде використовуватися вами.

Які недоліки можуть бути у підвісних стель
Які недоліки можуть бути у підвісних стель

Головні недоліки підвісних стель

До нещастя, підвісні стелі, як і будь-який інший матеріал для оздоблення стелі, володіє своїми певними недоліками, і саме їм приділимо особливу увагу:

? Скорочення простору.

Головний недолік полягає в тому, що скорочується простір приміщення. І саме тому варіант незручний у використанні в малогабаритній квартирі, де невелика висота стелі. Тут буде незручно встановити люстру і якийсь інший світильник, оскільки насправді підійдуть тільки певні типи пристроїв для освітлення, які зможуть поєднуватися з інтер'єром. Буде доцільніше встановлювати такий підвісна стеля в приміщенні з високими стелями.

? Тривалий час монтажу.

Як правило, процес монтажу може затягнутися на кілька днів, забезпечуючи тим самим певні незручності, адже потрібно буде винести всі меблі і застелити підлогу, щоб не забруднити його.

? Вартість стель.

Даний вид обробки стелі підійде далеко не кожній людині, оскільки вартість дійсно висока і володіє певними особливостями. Та й до того ж додаткові деталі так само відрізняються певними нюансами та особливостями, тому вартість може ще більше зрости.