Інструменти для нанесення фарби Після штукатурення і вирівнювання поверхонь можна приступати до їх www.postroil.com. У цій роботі можна використовувати найрізноманітніші кисті, валики і різні спеціальні пристосування для нанесення www.postroil.com, лаку.

Пофарбувати або покрити лаком плоскі поверхні великої площі можна за допомогою валика. У цьому випадку ви не тільки прискорите свою роботу в декілька разів (у порівнянні у пензлем), але і отримаєте більш якісний результат - нанесення фарби відбувається найбільш рівномірно.

Валики розрізняються по конструкції (зі стрижневим і каркасним бугелем), розміром, висотою ворсу і матеріалу, з якого вони виготовлені. В залежності від www.postroil.com та висоти ворсу у кожного валика є своя область застосування.

Наприклад, лаковалики і дрібні структурні ролики з пінистого поліестеру призначені для роботи з лаками з штучних смол, глазур, ґрунтовками і олійними www.postroil.com. Середні, грубі і з горохової дірою структурні ролики з поліестеру дуже добре підходять для штукатурки. Робота з ними стає не нудним багатогодинним заняттям, а високопродуктивною працею.

Інструменти для нанесення фарби
Валик з плетеного поліестеру (вестана) з 4-міліметровим ворсом якісно і без бризок допоможе нанести водорозчинні фарби і лаки. Такий же валик, але з великим ворсом, призначений для дисперсійних густих фарб. Валик з тканого поліестеру має таке ж призначення, але його відмінність у тому, що він не залишає ворсу на поверхні, що фарбується і надає дрібну структуру поверхні.

Гарну продуктивність при роботі з водорозчинними фарбами та лаками дадуть валики з поліакрилу з ворсом середньої довжини, а з довгим ворсом - забезпечать якісне нанесення при застосуванні дисперсійних та латексних фарб для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Валики з поліаміду (перлону) стійкі до www.postroil.com, володіють високою продуктивністю, мають хороший «краскообмен». Такі валики з середнім ворсом можуть використовуватися при роботі з дисперсійними фарбами для внутрішніх робіт, латексними і акриловими фарбами.

Інструменти для нанесення фарби
Для лаків, що містять розчинник, і ґрунтових глазурей призначені валики з велюру та 100-відсоткової вовни. При роботі з акриловими водорозчинними лаками, штучними смолами, олійними та антикорозійними фарбами знадобляться валики з канекарона. Вони підходять для гладких лакованих структур.

Ідеальними для грубих поверхонь будуть валики, які на 85% складаються з вовни і на 15% з поліестеру. Вони дадуть дуже високу продуктивність при роботі з водорозчинними фарбами і лаками для внутрішніх і зовнішніх робіт, ла-тексными і в'яжучими фарбами.

Для досягнення цього ефекту можна використовувати також валики з натурального овечого хутра, які володіють чудовими усмоктувальними властивостями. Але в роботі з ними треба дотримуватися обережності при застосуванні лужних жирорастворяющих матеріалів.

Для додання структури офарблює поверхні краще всього використовувати структурні валики з мольтопреновой губки (з середньою, грубої і горохової дірою) або спеціальні рельєфні валики. З їх допомогою можна, наприклад, нанести малюнок на гладкі пофарбовані стіни.

Для полегшення роботи з www.postroil.com існують різні додаткові пристосування: решітка для видалення зайвої фарби з www.postroil.com, яка не тільки зменшить даремні втрати фарби, але і забезпечить більш чисту роботу, і ванночка для фарби. Зазвичай вони становлять єдиний комплект, але можуть продаватися окремо.

Інструменти для нанесення фарби
При обробці невеликих площ або нерівних поверхонь слід використовувати кисті. Кисті розрізняються за розміром, за матеріалом щетини (штучна чи натуральна) і за формою (можуть бути круглими і плоскими в пластмасовій або металевій обоймі). www.postroil.com у металевій обоймі відрізняються тим, що щетина має додатковий бандаж з нитки. Цей бандаж можна зняти і тим самим подовжити щетину, що зробить кисть м'якше.

Для полегшення роботи у важкодоступних місцях, наприклад, при фарбуванні опалювальних радіаторів і ніш, використовуються спеціальні кисті з вигнутою ручкою. Крім цього існує набір кистей з губки, які дозволяють брати більший запас фарби і, відповідно, працювати ними більше часу, не занурюючи в банку з фарбою.

Для обробки порівняно великих площ використовуються поверхневі ракло (блочні кисті) і макловиці з пластмасовим або дерев'яним корпусом різноманітних розмірів. Вони являють собою прямокутні кисті великої ширини. Ракло використовуються тільки при грубій первинній обробці поверхні або при фарбуванні, а макловиці крім цього ще й для змивання, наприклад, старої побілки.

Якщо в приміщенні високі стелі, а підходящої драбини немає, то на допомогу прийде металевий телескопічний подовжувач довжиною від 120 до 300 см, який підходить для всіх рукояток до валикам, кистей, макловицам і раклям. Завдяки йому вам не доведеться ставати акробатом за сумісництвом «до ломоти в спині і шиї» - можете спокійно www.postroil.com будь-якої висоти.

І останнє, теж важливе пристосування, яке може стати в нагоді в господарстві - спіральні мішалки ПРОФІ, що полегшують процес змішування фарб при тонуванні або простого перемішування загусла фарби. Якщо ви вирішили, які інструменти для фарбування приміщення вам придбати, тоді рекомендую відразу придбати www.spets-odezhda.ru, щоб було чим працювати.