Монтаж пластикових панелей на стелю Перед початком ремонтних робіт потрібно чітко усвідомити, що конкретно мешканці квартири або будинку хотіли б бачити після зробленого ремонту. Важливо визначитися з тим, як будуть виглядати вікна, стіни, підлога і, звичайно ж, стеля.

У цій статті розповімо про те, як справити на стелі монтаж пластикових панелей і опишемо основні переваги даного матеріалу обробки.

Монтаж пластикових панелей на стелю

Переваги монтажу пластикових панелей

Багатьох покупців спочатку цікавлять переваги того або іншого виду обробки. Отже, чим же стелю з пластикових панелей, які можна знайти build.kvs-centr.com.ua краще інших будівельних матеріалів:

1) Висока стійкість до вологи, значно перевершує стелі з гіпсокартону.

2) Отримання після ремонтних робіт ідеально рівної поверхні;

3) Довговічність пластикових панелей;

4) Невибагливість у догляді;

5) Висока шумоізоляція;

6) Низька ціна панелей на стелю.

Монтаж пластикового стелі

Перед тим як переступити до встановлення нового стелі, необхідно правильно розрахувати розміри пластикових панелей і підігнати їх параметри довжину приміщення (обрізати різницю довжин). Після цього підготовлену першу панель встановити і закріпити краю приміщення з допомогою будівельних саморізів. Потім вже в дану закріплену панель встановити другу, друга – третю і так далі. Для кріплення пластику використовувати паз-гребінь. Якщо остання панель не підходить за розміром до залишився простору на стелі, то її також за допомогою ножівки по металу варто обрізати до потрібних розмірів і після цього закріпити на поверхні стелі.

Монтаж пластикових панелей на стелю
Монтаж пластикових панелей на стелю

Розрізняють 2 види монтажу пластикових панелей, в яких задіють фінішний і початковий компонент, або ні. В даний час багато фахівців вдаються до другого виду установки, але для самостійної установки краще всього скористатися першим видом, відрізняється низькою трудомісткістю.

Завершальний етап монтажу стелі з пластику – це проклейка периметра зведеного пластикового стелі спеціальним фризом. Таким чином, монтаж пластикового стелі далеко не важкий вид ремонтних робіт, але, незважаючи на це, він вимагає від майстра відповідальності та акуратності.