Рейкова стеля у ванній особливості облаштування Якщо на стельової поверхні у ванній присутні досить серйозні нерівності і перепади, то тут, звичайно ж, найкращим рішенням стане облаштування рейковою стельової конструкції.

Адже такого роду стельові системи, як відомо, не тільки допомагають досить надійно маскувати абсолютно всі наявні на поверхні дефекти основної стелі, але і сприяють створенню досить стильного і витонченого інтер'єру. Правда, щоб така стеля вийшов дійсно максимально якісним і привабливим, дуже важливо грамотно підібрати всі необхідні для його облаштування матеріали, і виконувати його монтаж в суворій відповідності з певними вимогами.

Особливості застосування рейкових стель

Монтаж подібного роду стельових систем, бажано здійснювати лише після остаточного завершення всіх заходів з облагороджування стін у ванній. Такий підхід дозволить максимально гармонійно підібрати колір рейок, що, відповідно, вельми сприятливо позначиться на загальному вигляді майбутньої обробки. Тут, до речі, відразу слід відзначити таку деталь, що в разі грамотного підбору колірного рішення для рейок, даного виду конструкції ще й можуть візуально трохи розширювати наявний простір.

Матеріали, необхідні для облаштування рейкової стелі

Щоб якісно здійснити монтаж подібної стельової конструкції, насамперед, природно, слід подбати про придбання ряду певних матеріалів і пристосувань:
- Спеціальних монтажних планок і додаткових вставок;
- Направляючих гребінок;
- Особливих кріпильних куточків;
- Спеціалізованого освітлювального обладнання;
- Дюбелів і саморезов для монтажу.

Основні тонкощі монтажу планок

Рейкова стеля у ванній особливості облаштування
Перед тим як приступити до монтажу безпосередньо самих планок, дуже важливо обов'язково подбати про прокладання всіх необхідних електричних комунікацій. Адже всі освітлювальне обладнання тут, як правило, зазвичай кріпиться конкретно до самих рейках, а значить, підвести до нього дроти електроживлення, після установки панелей, буде надзвичайно важко. Крім проводки, перед монтажем рейок, також ще слід обов'язково на невеликому видаленні від стелі зробити кріплення спеціальних монтажних куточків.

Монтаж направляючої гребінки

Закінчивши заходи з монтажу куточків, необхідно буде провести установку безпосередньо самої монтажної гребінки. Тут, звичайно ж, дуже важливо встановити гребінку виключно перпендикулярно самим рейкам, які, потім, зазвичай дуже акуратно замикаються в наявних у ній пазах.