Натяжні стелі ціна за 1м2 Скільки коштують плівки і тканини для натяжних конструкцій? Ці цифри залежать від текстури, країни-виробника і популярності торгової марки, яка випускає ці полотна.

Розглянемо ціни за 1м2 натяжних стель з установкою.

Найбільш доступні полотна

Мова піде тільки про якісних, сертифікованих екологічних полотнах, виготовлених з високоякісної сировини. Ці плівки трохи дешевше за рахунок малої популярності торгових марок і дешевої робочої сили, так як вироблені в Китаї (G-Line) і Бельгії (Polyplast).

Так, вартість бельгійських матових і сатинових плівок ТМ Polyplast від 550 руб. /м2, лакових – від 600 руб. /м2 (білі полотна, кольорові на 50 руб. дорожче), а ось декоративні фактури коштують від 900 руб. /м2.

Середній ціновий діапазон

До полотен середнього класу відносяться плівки, вироблені в Італії та Німеччині. Наприклад, добре зарекомендувала себе молода італійська компанія Malpensa. Серед торгових марок Німеччини найбільш відомі – Renolit і Pongs.

У Москві ціна за 1м2 натяжних стель Понгс трохи дорожче бельгійських: і матові сатинові білі – від 750 руб. /м2, лакові – від 800 руб. /м2 (колір на 50 руб. дорожче), світлопрозорі плівки – від 1000 руб. /м2.

Плівки класу «люкс»

Франція – батьківщина натяжних конструкцій, її полотна брендів CTN, SEF і AlkorDraka самі елітні і відомі, проте їх вартість не на багато відрізняється від німецьких плівок. Так, ціна за 1м2 натяжних стель з монтажем (ТМ CTN) від 800 руб. /м2 білого сатину або мата.

Вартість глянцевих білих полівінілхлоридних мембран – від 850 руб. /м2 (всі кольорові плівки на 50 руб. дорожче). Природно декоративні плівки найдорожчі, транслюцид, що імітує матове скло – від 1200 руб. /м2.

Вартість стельового текстилю

На московському ринку ви знайдете тканини трьох європейських виробників – це бренди Descor (Німеччина), Clipso (Франція) і Cerutti (Італія). Найбільш доступна вартість німецького текстилю. Ціна за 1м2 union-potolki.ru залежить від їх забарвлення та призначення.

Доступніше всього біла і кольорова стандартна тканина – відповідно 900 і 1000 руб./м2. Натяжні стелі із спеціального текстилю (для фотодруку, акустичного, з блискітками або світлопрозорого) можна придбати за ціною 1300 крб. за 1м2.

Зробити замовлення

Ціни на установку конструкцій і натяжні полотна різняться в різних фірмах. Представлені в цій статті доступні. Тому що їх пропонує компанія Union, виготовляє натяжні полотна і працює безпосередньо з європейськими постачальниками.

Саме в цій компанії ви можете union-potolki.ru з низькою ціною за 1м2. У неї не тільки не додають жодних накруток, але і регулярно знижують за рахунок регулярних акцій до 10 %. А безвідсоткова розстрочка робить натяжні конструкції від Union ще доступнішими!