Монтаж натяжної стелі своїми руками В даний час людей не чим не здивувати, тому говорити про те, що натяжна стеля це щось пов'язане з розкішшю не варто, також це відноситься і до ledshop.com.ua яку можна в будь-якому інтернет магазині.

Даний вид обробки стелі з'явився ще п'ять років тому, при цьому технологія монтажу суворо зберігалася в секреті. Сьогодні прикрасити свій інтер'єр за допомогою натяжної стелі, може будь-хто. Натяжна стеля це полівінілхлоридна плівка, що має матову і глянсову поверхню.

Колірна палітра натяжних стель багатогранна, тому особливих труднощів не складе вибрати гаму, яка припаде до душі господарям. Особливість даного виду конструкції в тому, що вона здатна захистити приміщення у разі потопу. Вода в цьому випадку легко видаляється, а розтягнуте полотно дуже швидко набуде вихідну форму після прогріву.

Технологія установки натяжної стелі досить проста, але все ж вимагає певних навичок і знань.

#10102; Проводиться вимір всіх комплектуючих і самого натяжної полотна.

#10103; Монтується проводка безпосередньо для освітлення (монтуються при необхідності гачок для люстри).

#10104; Встановлюється пристінний багет-профіль.

#10105; Проводиться по всьому периметру приміщення натяжка полотна.

#10106; Установка освітлювальних приладів.

Провести самостійно завмер натяжної стелі досить складно, так як тут необхідно проявити велику старанність і максимальну точність. В першу чергу креслимо план кімнати на папері. Тут же в обов'язковому порядку зазначаються місця, де розміститься, наприклад, виступає пілястри або розташується ніша. Кути необхідно пронумерувати або позначити буквою. Заміряти необхідно не тільки бічну частину стіни, але і діагональ.

Після того як план готовий, можна приступати кріплення спеціального профілю або як він ще називається багет (гарпунного типу). Край полотна представлений у вигляді гнучкого гарпуна, який намертво приварений. Таким чином, він потрапляє в паз багета, немов гарпун, після чого він свого роду автоматично фіксується.

Що стосується багета, то виготовляють його з двох видом матеріалу таких як пластик і алюміній. Установка даного елемента це не менш відповідальний момент, так як від якості виконання даної роботи буде залежати в буквальному сенсі все. Особлива увага приділяється тому, наскільки необхідно опустити натяжна стеля. Наприклад, якщо існує необхідність установки точкових світильників, то стелю потрібно опустити мінімум на 12 сантиметрів. Розмітку в цьому випадку допоможе виконати прозорий шланг заповнений водою, або сучасний лазерний рівень.