Чим хороші натяжні стелі Монтаж натяжної стелі володіє масою переваг. Включивши свою уяву можна багато чого придумати, так як натягивающийся стеля може виглядати як завгодно. Тон, зображення, мікротекстура, все за вашим бажанням.

Можна, наприклад, наклеїти фото колоритного річного небосхилу, що перетворить звичайну кімнатку, додасть тепла і комфорту. Фотознімок астрального небосхилу, нанесений на матерію натяжної стелі, додасть любовну інтимну обстановку.

Є ще деякі характерні риси натяжних стель. Вони не бояться вологості, а монтаж забере трохи часу. Значно більше часу витратиться для підбору тони, або малюнка. Процедура монтажу не потребує підготовки. Навіть, якщо раптово будинок дасть усадку, стельові поверхні не «попливуть», навпаки стануть приховувати недоліки стелі, яких не буде помітно.

Вся таємниця стійкості подібних стель до вогкості і цвілі полягає в особливій матерії, яка просякнута певним полімером. Вогкість стелям не страшна. Матерія, що застосовується у виготовленні натяжних стель міцна, їй не страшні зміни температури, вона стійка до вологи. У випадку якщо будуть заливати зверху, це ніяк не позначиться на стелі, він призупинить водичку і дозволить вирішити цю проблему без всяких наслідків для оточуючих.

Чим хороші натяжні стелі
Чим хороші натяжні стелі

Монтаж натяжних стель проходить наступним способом. З підтримкою спеціального шнура матерія фіксується в стіні або в спеціальному профілі і зміцнюється в зоні перекриття. При установці ламп денного світла площину стелі знижується на сім сантиметрів. Це залежить від обсягу світильників і додавання до поверхні стелі інших елементів декору.

Ширина матерії, застосовуваної для натяжних стель, доходить до п'яти метрів. Тому немає необхідності здійснювати виміри, установка можлива в кімнатах різного типу. В даному випадку виходить цільно натягнутий рівний верх з підібраним малюнком, або текстурою. Матерія досить міцна і зіпсувати її складно.

Натяжна стеля – відмінний вибір в плані дизайну з метою внутрішнього оздоблення приміщень. Спальна кімната буде неповторною і привабливою з фото зоряного небосхилу.