Натяжні стельові конструкції (сильні і слабкі моменти) У наші дні, достатньо велика частина власників, при облаштуванні своїх будинків і квартир, все частіше стала віддавати перевагу натяжних стельових систем.

Подібні конструкції вже досить давно придбали досить велику популярність, і, причому цілком виправдану. Адже стелі такого типу, як правило, зазвичай не відрізняються особливою складністю в монтажі і, при цьому, мають неймовірно солідної довговічністю. До того ж, дані конструкції абсолютно не потребують регулярного ремонту і вимагають до себе лише мінімум догляду.

Натяжні стельові конструкції (сильні і слабкі моменти)

Переваги натяжних систем

Найважливішим сильним моментом у таких натяжних конструкцій, звичайно ж, вважається їх неймовірна привабливість. Сьогодні можна без сумніву стверджувати, що такі системи є самим оригінальним прикрасою сучасного інтер'єру. Завдяки їх застосуванню можна без особливих проблем отримувати абсолютно рівні поверхні, створити які за допомогою звичайного фарбування часто неймовірно складно. До того ж, на поверхню такого стелі, при наявності бажання, цілком можна навіть наносити різні зображення, включаючи і всілякі елементи фотодруку.

Інше достоїнство натяжних систем – надзвичайно високий показник довговічності. Виробники таких конструкцій гарантують їх бездоганну службу протягом 15 і навіть більше років. Протягом усього цього періоду, вони повністю зберігають всі свої властивості і кольорове оформлення.

Найбільш актуальною установка натяжної стелі вважається в тільки що побудованих будинках, де усадка є буденною справою, адже вона їм, як правило, абсолютно не страшна.
У доповненні до всього, натяжні стельові системи також відрізняються і своєю максимально високим рівнем безпеки. Адже полотно у таких стель обов'язково піддається додатковій обробці спеціальними антистатичними і противоалергенными засобами. До того ж, дані матеріали абсолютно не виділяє ніяких запахів, не притягують до себе пил і, при цьому, повністю пожежобезпечні.

Натяжні стельові конструкції (сильні і слабкі моменти)

Основні мінуси натяжних конструкцій

Абсолютно ідеальних варіантів облаштування стельових покриттів, звичайно ж, ще поки не існує, і натяжної стелі типу тут не є винятком. Найбільш серйозним мінусом конструкцій вважається той факт, що їх можна досить легко пошкодити навіть не надто гострим предметом. Саме з-за цього, ще до прийняття рішення про облаштування такого стелі, необхідно обов'язково переконатися в тому, що висота в приміщенні дозволить це зробити.