Натяжні стелі для спальні До оформлення стелі в спальну кімнату потрібно поставитися дуже трепетно. Адже від того наскільки добре він буде поєднуватися з іншими елементами інтер'єру, буде залежати емоційний стан у людей.

Детальніше: Натяжні стелі для спальні

Не так давно створення ідеального стелі було пов'язане з рядом труднощів, подолання яких вимагало чимало сил і матеріальних витрат. І в той же час результат цих зусиль радував зовсім недовго.

Детальніше: Натяжні стелі порівняння плівкових і тканинних полотен

Стилі дизайну квартири і будинки На початку кожного будівництва майбутній господар будинку звертається до дизайнера, щоб вибрати стиль і оформлення кожної кімнати. При цьому виникає безліч питань, пов'язаних з поєднання зручності і краси.

Детальніше: Стилі дизайну квартири і будинки

Як утеплювати стеля всередині приміщення Буває утруднений доступ на горище, або умови на горищі не такі, щоб виконати зовнішнє утеплення за допомогою мінеральної вати або пінопласту.

Або ж вам не дозволяють кошти і можливості розбирати існуюче перекриття, адже це досить трудомістким і витратним, є більш простий варіант, утеплити стелю усередині приміщення за допомогою пінопластових плит.

Детальніше: Як утеплювати стеля всередині приміщення

Гіпсокартон як ідеальний будівельний матеріал За своєю природою гіпсокартон є зручним, відносно недорогим, композитним матеріалом, що складається з двох аркушів картону і, що знаходиться між ними, гіпсового наповнювача.

Детальніше: Гіпсокартон як ідеальний будівельний матеріал

Як вибрати натяжна стеля Причина по якій натяжні стелі так популярні не є секретом: що ефектно виглядають, ідеально рівні, легко і швидко встановлюються, вони добре вписуються в будь-який інтер'єр, при цьому 7nebo.kharkov.ua цілком розумна.

Детальніше: Як вибрати натяжна стеля

Кондиціонери проблема вибору Існує кілька видів кондиціонерів: віконні, мобільні, спліт системи і настінні.

Переваги віконних кондиціонерів – порівняно низька ціна і нескладна процедура установки.

Детальніше: Кондиціонери проблема вибору

Гіпсокартон проти ПВХ-плівки З часом змінюється мода на все. Це стосується і оформлення стелі. Колись давно стелі просто білили вапном. Це не можна було назвати дизайнерським ходом.

Детальніше: Гіпсокартон проти ПВХ-плівки

Молдинги з поліуретану що це таке Молдинги з поліуретану – це елементи декору, які кріпляться на стелю. Вони здатні надати практично будь-якому приміщенню неповторний зовнішній вигляд. Молдинги можуть бути різнокольоровими, з гладкою поверхнею і з опуклим або, навпаки, вдавленим малюнком.

Детальніше: Молдинги з поліуретану що це таке

Підвісні стелі деякі тонкощі вибору У ході підбору найбільш підходящої стельової підвісної конструкції дуже важливо пам'ятати, що вона відноситься до категорії найбільших елементів в приміщенні, і, відповідно, підходити до процедури вирішення даної проблеми з максимальною серйозністю.

Детальніше: Підвісні стелі деякі тонкощі вибору