Плюси і мінуси еврозабора Під євро-огорожею зараз розуміють литу фігурну секцію із залізобетону, яка виглядає як готовий блок, необхідний для монтажу огорожі. Саме про таких парканах піде мова в цій статті.

На plitka-zabor.org.ua доступний широкий асортимент європарканів, які чудово підійдуть для благоустрою заміського будинку або котеджу, причому вибрати їх можна будь-якого кольору і фактури, що дає можливість відтворити єдиний ландшафтний дизайн.

Плюси і мінуси еврозабора

На даний момент єврозабори вважаються дуже популярним видом огорожі, яке встановлюється не тільки заможними людьми, але і тими, чий достаток скромніше. Навіть пенсіонери можуть собі дозволити таку огорожу, так як на ринку зараз велика конкуренція.

На думку фахівців, європаркани можна віднести до «наборному паркану». По влаштуванню він більше схожий з конструктором: вкопуються в грунт бетонні несучі стовпи, які, надалі, вставляють литі панелі декоративного виду, які можуть бути монолітними або декоративними (ажурні). Сучасні єврозабори доступні в широкому асортименті, так як вони розрізняються видом, формою і текстурами.

Будь європаркани буде відрізнятися своїм зовнішнім виглядом, що залежить від форми, де проводиться заливка модулів та складу суміші, що використовується для заливки. Найперші єврозабори виробляли з розчину бетону, але на даний момент у виготовленні таких огорож все частіше використовуються різноманітні присадки, завдяки яким можна змінити не тільки колір і структуру паркану, але і його властивості.

Сучасні технології дозволяють виробляти єврозабори такого плану, які здатні імітувати натуральні декоративні матеріали, серед яких бут, мармур, дерево, кладка з цегли і так далі. У деяких випадках, коли потрібно провести європаркани, поєднують розчин і інші будівельні матеріали, наприклад, цегла, природний камінь, дерево або метал. Дане рішення сміливо можна назвати творчим, і його результат – унікальне творіння думки дизайнера.

Існують і «бюджетні» єврозабори, відмінність яких полягає в тому, що на етапі заливки не застосовуються декоративні присадки. Привабливого зовнішнього вигляду такого огородження можна домогтися, пофарбувавши його.

Європаркани і його технічні характеристики

Збірна панель еврозабора часто відрізняється такими габаритами: довжина – 2 м, висота – 0.5 м. Один проліт еврозабора може бути виготовлений в довжину близько 2 метрів. По висоті такі конструкції можуть розрізнятися (але найбільш популярний варіант – пів метра), що залежить від того, скільки панелей монтують по вертикалі.

Європаркани: плюси і мінуси

З незаперечних переваг виділяють наступні:

• надійність, міцність і довговічність (європаркани може прослужити близько 50 років);
• можливість широкого вибору виробів, що відкриває безліч рішень при облаштуванні території;
• монтаж такого огородження може бути зроблений практично на будь-який вид грунту;
• займає небагато вільної площі;
• монтаж простий і легкий;
• демократична вартість.

Природно, як і будь-який інший виріб, європаркани відрізняється і деякими негативними якостями, які, до речі, незначні: для виробництва такого огородження застосовуються важкі матеріали, тому кінцева конструкція виходить громіздкою і важкою, а якщо збирається «монолітний» паркан, то такий варіант не передбачає природного провітрювання.