Особливості отримання допуску СРО та переваги членства в саморегулівній організації З деяких пір в нашій країні вирішенням усіх питань, пов'язаних з дозвільною документацією на ведення будівельних, проектувальних, вишукувальних та інших робіт, займаються саморегульовані організації.

Компанія, що надає такі послуги, повинна в першу чергу увійти в d2-sro.ru якої є альтернативою ліцензії і дозволяє працювати абсолютно законно. Після цього вона стає частиною об'єднання кількох фірм, які не тільки здійснюють ті чи інші види діяльності, але і тісно співпрацюють один з одним.

Які вигоди принесе входження в СРО проектувальної або будівельної компанії?

Важливим достоїнством входження в такі організації є можливість брати участь у тендерах і аукціонах, отримувати вигідні державні і комерційні замовлення на надання послуг.

Крім того, можна виділити ще кілька аргументів на користь роботи за офіційним допуску:

 • постійне підвищення кваліфікації працівників всіх компаній, які є членами СРО;

 • потужна рекламна підтримка, відсутність необхідності витрачатися на просування фірми, залучення нових клієнтів;

 • юридичний захист від саморегулівної організації, здійснювана грамотними фахівцями.
 • Також участь в СРО передбачає страхування цивільної відповідальності, завдяки якому знижуються ризики серйозних фінансових втрат при несумлінному виконанні тих чи інших робіт.

  Отримання членства в СРО в мінімальні терміни

  Сьогодні існує два найбільш популярних способу стати членом саморегулівної організації – повністю пройти процедуру вступу або придбати готову компанію, яка вже входить в саморегулівну організацію. Але і в тому, і в іншому випадку краще користуватися послугами спеціалізованих фірм, які дають можливість суттєво прискорити процес і знизити фінансові витрати.

  В якості прикладу такої компанії можна привести Центр взаємодії саморегулівних організацій, фахівці якого надають наступні послуги:

 • пошук найбільш підходящої СРО;

 • кваліфіковані консультації з усіх питань вступу або придбання готової фірми;

 • підготовка всіх необхідних документів відповідно до вимог саморегулівної організації.
 • Крім того, компанія забезпечує можливість оформити розстрочку на платежі в СРО, розробляє графік платежів у відповідності з вашими фінансовими можливостями.