Рекомендації з облаштування дитячого майданчика на дачі Наявність дачної ділянки дозволяє на вихідних забути про міську метушню і зануритися в світ свіжого повітря, живої природи, самостійно вирощених овочів і фруктів.

Що стосується дітей, то такий відпочинок для них завжди пов'язаний з цікавими іграми, дуже благотворно впливають на їх психічне і фізичне здоров'я.

Для того, щоб забезпечити своїм дітям таку можливість, зробивши для них перебування на дачі цікавим і насиченим, рекомендується ще під час облаштування присадибної ділянки облаштувати майданчик для ігор. Справа ця дуже відповідальна, безпосередньо залежить від віку дитини, його темпераменту, активності і переваг. Одним з важливих чинників для ігрового майданчика є її місцерозташування.

При виборі місця для дитячого майданчика слід керуватися наступними рекомендаціями:

1. Хороший огляд. Дуже важливо, щоб за місцем дитячих ігор можна було спостерігати як з будинку, так і з саду: як відомо, малюки потребують постійного нагляду.

2. Екологічна чистота. Цей критерій дуже важливий для всіх елементів оснащення дитячого майданчика. До того ж, виключається використання будь-якого гострого і травмоопасного предмета. Це також стосується тих видів устаткування, при виготовленні якого був застосований дешевий пластик: як правило, у жаркі сонячні дні вони починають виділяти токсичні речовини. Металеві елементи дитячого майданчика потрібно обов'язково фарбувати, а дерев'яні – обробляти спеціальними рідинами, що перешкоджають гниттю: також обов'язковою умовою є ретельне шліфування таких елементів.

3. Наявність тіні. При плануванні дитячого майданчика дуже важливо передбачити постійне наявність тіньового ділянки,

Рекомендації з облаштування дитячого майданчика на дачі
щоб зберегти дітей від сонячного удару. Для цього можуть бути використані як природні елементи у вигляді дерева або господарської споруди, так і спеціальні тенеотбрасывающие пристосування у вигляді парасольок або дитячих грибків.

4. Уважний підбір рослин. Вибираючи дерева, чагарники і квіти для посадки в районі ігровий майданчики, дуже важливо точно знати про їх властивості: ніякі отруйні або умовно отруйні рослини не повинні бути поруч з дитиною, який, як відомо, схильний все тягти до рота. Це застереження стосується також рослин, що мають колючки, а також лікарські властивості: так і їстівні види рекомендується використовувати з обмеженням.