Ремонт без клопоту Рано чи пізно нам доводиться робити в квартирі або в заміському будинку ремонт, і тоді ми стикаємося з головною проблемою, якою обробний матеріал краще використовувати?

На будівельному ринку величезний вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів і простому споживачеві проблематично зробити правильний вибір. Одним з унікальних матеріалів для обробки вважаються regul-n.ru завдяки простоті монтажу, великим вибором відтінків і фактур, такий матеріал швидко і міцно завоював ринок.

Модифікація стінових панелей

Спочатку такий матеріал мав три різновиди (рейкові, плиткові і листові панелі), які відрізняються між собою розмірами, способом кріплення і структурою. В залежності від того, якого результату ви очікуєте, вибирається тип панелей і тоді з'являється можливість створити неповторний інтер'єр.

Набірні рейкові панелі виготовляються з ДВП, ДСП, ПВХ або МДФ, вони являють собою невеликі планки, завдяки такій формі їх можна використовувати в невеликих приміщеннях або у приміщеннях, де безліч кутів. Для монтажу такого матеріалу, найчастіше використовують металеву або дерев'яну обрешітку.

Плиткові панелі відрізняються унікальною формою (невеликі квадрати зі сторонами від 30 до 100 см), вони кріпляться до поверхні на клей за допомогою клямерів. Головною перевагою такого матеріалу є те, що є можливість комбінувати панелі різних кольорів в різних ракурсах і таким чином створити унікальний і неповторний малюнок.

Листові панелі виготовляються з ДВП і ПВХ, їх просочують смолами, така багатошарова структура легко імітує різні поверхні (камінь, кахель або дерево). Завдяки тому, що regul-n.ru просочені смолами, вони володіють підвищеними водовідштовхувальними властивостями, що дозволяє їх використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Переваги матеріалу

1. Простий і швидкий монтаж. Для монтажу не потрібно попередньо вирівняти стіни і не потребує особливого інструменту, так що будь-який новачок легко впоратися з поставленим завданням.
2. Легка обробка, вони легко піддаються будь-якої обробки (шліфування, фрезерування).
3. Вигідна ціна (не дивлячись на високі технічні характеристики матеріалу, ціна не надто висока).
4. Екологічність, так як панелі виготовлений з якісного матеріалу, він повністю безпечний для людини.
5. Гігієнічність, поверхня захищена від ураження грибками та різними мікроорганізмами.