Отримання допуску СРО Отримання допуску СРО, залежить тільки від внутрішнього регламенту СРО, в яку підприємство має намір вступити. В принципі, це звичайний стандартний перелік документації, яку необхідно зібрати і здати в саморегулівну організацію.

Цей пакет документів від sankt-peterburg.sro-16.ru включає в себе:

1.Документи, які підтверджують наявність достатньої технічної бази.

2.Підтвердження страхування цивільної відповідальності.

3.Документація, що підтверджує наявність повного складу спеціалістів, всіх потрібних кваліфікацій. Всі фахівці повинні бути кваліфікованими і дипломованими.

Отримання допуску СРО
4.Всі документи необхідні для проведення тих чи інших видів робіт.

Законом встановлені основні вимоги для вступу в СРО, але кожна з саморегулівних організацій, можуть встановити свої додаткові умови, для того щоб отримати офіційний допуск до роботи.

Всі документи необхідні для отримання допуску повинні бути зібрані і грамотно оформлені.

Саме по собі отримання допуску, це забезпечення гарантіями щодо якісного виконання всіх робіт, за які береться та чи інша компанія. Маючи в наявності цей допуск, будь-яке підприємство проводить різні види робіт, маючи на те всі законні підстави, і всієї його діяльність залишається строго в рамках чинного законодавства. Оформленням документів такої складності повинні займатися кваліфіковані фахівці. Так як всі дрібниці вимагають особливої уваги.