Для чого застосовується набір мітчиків та плашок, і скільки коштує задоволення володіти ним Мітчики і плашки є змінними елементами, що застосовуються під час нарізування різьби або проведення заточування робочого інструменту. Поставляється найчастіше дана продукція в повноцінних наборах, кожен з яких відрізняється від попереднього кількістю інструментів і якості виготовлення.

При цьому якщо з кількістю все зрозуміло, то про якість варто сказати пару слів. Якість мітчика або плашки не визначається, як у випадку з іншими звичними інструментами (викрутками, молотками і т. д.). Здебільшого під якістю тут мається на увазі використання більш відповідного сплаву, який краще за інших може підходити для певного виду робіт. Іноді сплав навмисно ставиться менш твердий, але це робиться лише з причини того умов роботи виробу.

Практично всі мітчики виготовляють або з твердих сплавів або з швидкорізальної сталі різних марок. Застосовуються такі мітчики на обробних верстатах з ЧПУ, а також на різних свердлильних і токарних верстатах. Зазначимо, що на обробних центрах застосовуються особливі види інструментів, що відрізняються від всіх інших видом призахідного закінчення.

Що ж стосується плашок, то вони можуть виготовлятися з найрізноманітніших марок сталі. В колишнє час в більшій мірі віталося використання легованої сталі марки 9ХС і ХВСГФ, а так само швидкорізальних сталей типу Р18 і Р6М5К8.

Сьогодні до цього списку додалися і деякі більш тверді сплави. На плашках для точності завжди зазначається ступінь нарізати різьблення, а так само марка сталі, з якої була зроблена дана модель.