Пластикові форми для бетону У процесі виготовлення бетонних виробів, як правило, використовується дерев'яна і металева опалубка. В принципі це терпимо, але в той же час не можна не помітити, що як метал, так і деревина має дуже високу адгезію, що накладає на використання таких форм певні витрати, якщо точніше труднощі останнього етапу – розпалубки.

Якщо взяти конкретно металеві форми, при їх застосуванні використовується спеціальна змазка, якій обробляється їх поверхню.

Так ось, ця змазка різко негативно впливає на бетон, унаслідок чого бетонні вироби, отримані, таким чином, вимагають додаткової обробки. І мастило, і додаткова обробка це перш за все додаткові витрати, яких можна уникнути. Що потрібно для цього зробити? Тут все просто. Треба всього-то замінити металеві форми на пластикові, придбати які можна в компанії «Сістром», її офіційний сайт розташований за адресою www.sistrom.ru.

Так в чому ж перевага пластикових форм? Насамперед, зауважимо, що вони не вимагають мастила. Пластикова поверхня не пристає до бетону, завдяки чому бетонні вироби, будь то тротуарна плитка або щось інше виймаються з опалубки легко і просто. Треба відзначити і високі міцнісні показники таких форм. Пластикові форми компанії «Сістром» відрізняються винятковою міцністю, вони не втрачають форму, завдяки чому дотримується точність розмірів бетонних виробів. Взагалі з використанням пластикових форм, дізнатися про яких більше можна звернувшись конкретно на сторінку сайту www.sistrom.ru немає жодних проблем, пластик прекрасно переносить контакт з бетоном, до того ж такі форми дуже легкі і довговічні.

Що стосується дерев'яних форм, то про них і говорити не варто, такі форми використовуються хіба що на побутовому рівні, вони дуже погані у всіх відношеннях. Пластикові форми виграють у них за всіма показниками. До речі кажучи, за вартістю форми з пластику трохи дорожче дерев'яних і навіть дешевше металевих, що робить їх використання економічно вигідною справою. А якщо врахувати той факт, що пластик разюче відрізняється тривалим терміном служби, а також те, що він не потребує в обробці мастилом і те, що вироби, які виходять із застосуванням таких форм, що не потребують додаткової обробки, вийде, що експлуатація форм з пластику це одна велика економія.