Дрилі Black&Decker KR 850 CK - KR 1000 CK Особливості конструкції дрилі: KR 1000 CK і KR 850 CK - новинки від BlackDecker. Вони прийшли на зміну хорошим, але морально застарілим попередників (зокрема, остання модель схожа на популярну в минулому дриль KD 250, випускалася більше семи років).

У новинок поліпшена ергономіка. Крім того, вони обладнані новими двигунами, обдув яких посилився приблизно на 25 відсотків. Завдяки цьому знижена ймовірність перегріву, особливо при виконанні важких і тривалих робіт.

Обидві дрилі мають швидкозажимні системи зміни свердла, але принцип їх дії різний. У KR 850 CK патрон називається «Twistlok»: витратний матеріал затискають поворотом передньої частини (муфти) патрона щодо задній. А у KR 1000 CK для виконання подібної операції фіксують шпиндель, натиснувши відповідну кнопку на верхній стороні корпусу. Така система іменується «Twistlok Plus».

Правильна регулювання: моделі мають схожі органи управління. На лівій стороні корпусу розташований перемикач швидкості, а на верхній - два «повзунка». Один служить для вибору режиму роботи, а інший відповідає за напрямок обертання. Незвичайне розташування другого (у багатьох дрилях він над «курком») зменшує ймовірність натиснути його випадково.

Які плюси: навіть побутові інструменти можуть бути надійними. KR 850 CK і KR 1000 CK підтверджують ці слова. Інструменти зручні в роботі, багатофункціональні і до того ж володіють великим запасом потужності.

Приблизна вартість дрилів від 4000 рублів.