Основні переваги стрічок з світлодіодів Найчастіше світлодіоди застосовуються для того, щоб створити декоративну підсвітку для кімнати. І вони володіють величезною кількістю переваг у порівнянні зі звичайними пристроями освітлення.

По суті, світлодіод підкорює серце будь-якого шанувальника мінімалізму і економії вже тим, що коштує в рази дешевше, ніж будь-який освітлювальний прилад, що аналогічний за потужністю, служить в рази довше (до сотні тисяч годин безперервного світіння), і плюс до всього, витрачає електрики в чотири рази менше, ніж будь-який інший джерело світла.

До всього перерахованого можна додати, що gslight.ru встановлюється один раз, і згодом про неї можна забути на довгі місяці, якщо не на роки - ніякого догляду не потрібно.

Припустимо, ви вирішили створити декоративне освітлення у своїй кімнаті, і вибрали для цього п'ятиметровий відрізок світлодіодної стрічки, на якій знаходиться рівно три сотні діодів. Кожен з них має потужність в 0,08 Вт. В результаті, загальна потужність стрічка дорівнює 24-му Ватам.

Якщо згадати, що невелика малопотужна лампочка розжарювання має потужність в 40-Вт, і висвітлює притому, зовсім не п'ять метрів (на всій протяжності цього відрізка), а одну-єдину точку, то ви вже зараз повинні розуміти, наскільки більш економічними є світлодіоди.

Одним з незаперечних переваг, якими володіють gslight.ru є повна незалежність її від присутності до ланцюга усіх модулів до єдиного.

На практиці це виражається в наступному: припустимо, ви зрозуміли, що вибраної довжини світлодіодної стрічки вам вистачить і навіть більше - її потрібно вкоротити. У цьому випадку, ви просто берете ножиці, і обрізаєте модуль спеціально позначеної лінії. І все. Жодних изолент, ніякої метушні з зачисткою проводів. Одним рухом, ви підганяєте розмір світлодіодної стрічки.

Більше того - той модуль, що ви відокремили від основної стрічки, по суті, стане самодостатнім джерелом світла, і ви зможете використовувати його, як якого-небудь точкового освітлювального приладу.

Завдяки всім цим властивостям, гнучка стрічка з світлодіодом може бути змонтована на скільки завгодно складної поверхні - під полицею, або в ніші меблів, в стельової ніші або під сходовими ступенями.

Не має особливого значення, місце положення, головне - щоб поруч була електропроводка. Головне не забувати про збереження правильної полярності, після того, як одріжете надлишок стрічки.