Автокран XCMG і Zoomlion У Китаї існують дві основні фірми, які займаються виробництвом будівельної техніки, це XCMG і Zoomlion. На сьогоднішній день китайський ринок будівельної спецтехніки є найбільшим у світі.

Характеристика автокранів XCMG і Zoomlion

Російський споживач став акцентувати свою увагу на китайський ринок спецтранспорту. Можна придбати brmot.ru вивчивши їх характеристики. Виробники Піднебесної випускають свою продукцію, яка відрізняється універсальністю. Одна і та ж техніка здатна виконувати різні види операцій.

Автокрани XCMG і Zoomlion можуть розвивати пристойну швидкість, незважаючи на склад ґрунту. Фахівці впровадили в обох моделей новітню технологію телеметричної пам'яті, що порівнянно з чорними ящиками, встановлені на літаках. Китайська техніка оснащена системою автоматичного вирівнювання навантаження на колеса.

Виробники з піднебесної подбали про комфорт водіїв спецтехніки, вони створили зручні опалювальні кабіни. Вся китайська техніка є безпечною, у китайців з цим дуже строго.

Автокран XCMG і Zoomlion
Знаходячись у кабіні автокрану, оператор може спокійно виконувати свою роботу, завдяки хорошому огляду. В кабіні навіть сидіння регулюється.

Автокрани XCMG і Zoomlion забезпечені системою клімат контролю. Виробник постарався, щоб його продукція надходила в різні місця на планеті. Так що оператору буде комфортно працювати в спекотних місцях Сибіру або в жаркій пустелі.