Сучасні евакуатори - кому і навіщо потрібні Евакуатор може знадобитися в будь-якій ситуації, причому не тільки для того, щоб транспортувати аварійний автомобіль на автостоянку. Крім цього, подібна спеціальна техніка може бути використана в тих ситуаціях, коли потрібно перевезти відреставрована авто, яке використовується в якості експоната на виставці.

Багато організації часто користуються послугами евакуаторів для того, щоб транспортувати спеціальне обладнання, катки або електричні навантажувачі. Подібне спецобладнання може знадобитися і з багатьох інших причин. У зв'язку з цим, слід ознайомитися з такою технікою як евакуатор. Один з них - mosavtovoz.ru.

Сучасні евакуатори - кому і навіщо потрібні

При виклику евакуатора слід в обов'язковому порядку вказувати причину, з якою метою він вам необхідний. Приміром, якщо колеса транспортується автомобіля будуть затиснуті або заблоковані, то навантаження буде більш складною. До того ж, важливо розбиратися у видах эвакуирующей техніки, наприклад, не зовсім цілеспрямовано використовувати вантажний евакуатор, щоб перевезти легкову машину.

Види евакуаторів, доступні в сучасних компаніях:

• найбільш поширений вид подібної техніки – лебідковий евакуатор. Він застосовується в тих випадках, коли потрібно перевезти автомобіль із заблокованими колесами. Техніка завантажується на платформу по двох напрямних. Буває техніка, оснащена ламаної платформою, завдання якої – занурити транспортний засіб схожої маси і прямий платформою (обладнана краном-маніпулятором), завдяки стрілі якої можна здійснювати вантажопідйомні роботи у видаленні від спеціальної техніки. У такому положенні эвакуируемая машина підтримується в горизонтальному положенні траверсами;

• евакуатор, оснащений зсувними гідравлічної платформою – дозволяє найбільш ефективно занурити автомобіль з місця ДТП. Якщо транспорт, необхідний евакуації, значно пошкоджений, то з ним легко впорається кран-маніпулятор. До того ж, подібна спеціальна техніка здатна витягнути авто з кювету або замету. Щоб транспортувати причепи, напівпричепи, автобуси, вантажні автомобілі, передбачена спецтехніка часткового навантаження.

В наш час спеціальна техніка, що дає можливість евакуювати автотранспортний засіб – надійний помічник для тих водіїв, які зіткнулися зі складною ситуацією на дорозі. Евакуатор дає можливість швидкого вирішення евакуації автомобіля, якщо вона зламалася, потрапила в аварію або ж водій став погано себе почувати.