Види електропил При будівельних або дачних роботах просто не обійтися без бензопили. Проте останнім часом все частіше воліють електропилу, яка замість рідкого палива використовують електрику.

Так чому ж, електропили стають популярними?

Переваги електропила:

1. Не потрібно постійно купувати і заливати паливо (дорожчає з кожним роком). Досить мати під рукою розетку;

2. Менше шуму під час проведення робіт;

3. Можна працювати всередині приміщення, так як не виділяє продуктів згоряння;

4. Може добре працювати в будь-який період року, навіть в холодну погоду, коли бензиновий аналог може просто не завестися;

5. Екологічно чистий.

Як ми бачимо переваг електричних пив досить багато, але необхідно відзначити і деякі мінуси. Найбільш істотний мінус полягає в тому, що для електропили необхідно мати під рукою електрика, що не завжди можливо. Тому в цьому випадку бензопили знаходяться у виграші.

Якщо ви вирішили придбати електропилу, то для початку необхідно розглянути їх види.

Види електропила:

1. Циркулярна (дискова електропила). Такий тип пилки необхідно купувати в тому випадку, якщо ви працюєте з пиломатеріалами, а також з металевими трубами і листами. Тут потрібно враховувати, що для різних матеріалів необхідно використовувати різні диски.

2. Шабельна електропила. Цю пилку доцільно використовувати у важкодоступних місцях. Особливо її часто використовують при монтажних і покрівельних роботах.

3. Ланцюгові електропилки. Це аналог бензинових пив. Для розпилювання пиломатеріалу використовуються ланцюгова ланцюг. Це відмінний варіант для будівельних та дачних робіт. Великою популярністю користуються електропили вироблені компанією Stihl.

4. Електролобзик. Цей інструмент також варто відзначити. Його використовують для фігурного різання. Він добре працює не тільки з дерева, але і по кераміці, ламінаті і навіть металу.