Особливості сучасних сендвіч-панелей Життя в сучасному світі така, що постійно не вистачає часу, зростає вартість будівельних робіт і посилюється законодавство в плані енергозбереження. Тому люди перебувають у безперервних пошуках більш сучасних технологій будівництва та матеріалів.

Важливо знати, що навіть інноваційні будматеріали обов'язково повинні пройти перевірку не тільки на якість, але і на здатність витримувати умови інтенсивної експлуатації.

Сучасний ринок пропонує покупцям такий чудовий обробний матеріал, який називається сендвіч-панелі. Такі вироби виготовляються з декількох сталевих листів, покритих шаром спеціального полімеру. Між ними поміщається теплоізоляційний матеріал, який виступає одночасно як шумоізолятор.

Утеплювачем може служити або негорючий матеріал, наприклад, мінеральна вата, або горючий матеріал, що володіє більш високими ізоляційними характеристиками — пінополістирол, пінополіізоціанурат або пінополіуретан. Панелі з мінеральної ватою можуть застосовуватися абсолютно де завгодно, але вони коштують значно дорожче аналогічних виробів з горючим утеплювачем. Зате останні мають більш високими теплоізоляційними властивостями, незважаючи на те, що їх застосування дещо обмежено.

Будівлі з огороджувальними конструкціями у вигляді сендвіч-панелей можуть служити дуже довго. У їх приміщеннях прекрасно зберігається тепло, а застосування цього чудового матеріалу відкриває широкі можливості для дизайнерського творчості.

В даний час виробництвом і монтажем сендвіч-панелей професійно займається безліч компаній. Цей матеріал можна придбати абсолютно будь-якого колірного відтінку. Більшість виробників здійснює також доставку сендвіч-панелей, що для замовників є надзвичайно зручною послугою.